Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ti melyik pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti melyik pasival randiznátok inkább TEST alapján? (kép)

Figyelt kérdés

A képeken csak a testet kell nézni.


1,


[link]


[link]


[link]


2,


[link]


[link]


Meg is indokolhatjátok miért. Magasság súly kb ugyan annyi mindkettőnél.


2016. dec. 25. 21:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem tök egyforma mindegyik?


Túl izmosak az én ízlésemnek.

2016. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
14%

Ezek szteroidos állatok.

Normális izomzatú pasikat is linkelhettél volna...

2016. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Legyen a második, legalább tudnak min sírni a nőgyűlölők.
2016. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%
Egyikkel se.
2016. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Jake Gyllenhall-al randiznek az tuti!! :)

Amugy nekem az elso test tetszik a legjobban.

De mar a kerdes feltevese is elarulja, hogy nem ismered a noket. (nokon nem a 25 ev alatti eretlen holgykezdemenyeket ertem-bocsi, tisztelet a kivetelnek)

Egy igazi no nem a test alkat alapjan valaszt, ezt a ferfiak teszik.

En szemelyesen meg a szemet nezem az illetonek, lehet barmilyen jol kidolgozott teste, de ha a szeme uressegrol arulkodik, akkor nem fog tetszeni. Elismerem a munkat amit belefektetett, hogy ugy nezzen ki, de en inkabb az intelligenciara es a szabad szellemre bukom.

2016. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nekem elég egyformának tűnnek, a Jake Gyllenhaales képeken jobban látszódnak a kockák a hasán, de így test alapján annyira nem tudnék választani, nincs nagyon különbség. Az ilyen nagyon kigyúrt pasik amúgy se tetszenek, talán még az első hármasból a középső akivel randiznék, de is inkább a feje miatt (tudom hogy a test a lényeg a kérdésben). A véres kép meg taszító.
2016. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Furcsa, hogy nektek már ez a nagyon kigyúrt kategória :) Szerintem az első pl tök átlagos.


Meg szerintem a testalkat/felépítés is teljesen más mindkettőnél, az első akit linkeltem igazi boxoló, Gyllenhaal pedig mint tudjuk színész csak.

2016. dec. 25. 21:42
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én egyiket se. Hogy miért? Volt már gyúrós barátom és sikerült olyan rossz tapasztalatokat szereznem, hogy soha többé ne akarjak ilyen pasival összejönni.
2016. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez mar tokeletes, ennel tobb izom nem kell

[link]

2016. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Az elozo vagyok, ez is tokeletesen megfelel, mert aranyos a feje a pasinak, olyan huncut

[link]

2016. dec. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!