Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom hova tenni. Ez mosf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hova tenni. Ez mosf randi lesz vagy csak haveri talalka?

Figyelt kérdés

Nem vagyok mar tini...es nem is ez lenne az elso pasizasom...de most olyan szituba csoppentem amit nem tudok hova tenni.

Velemenyeket varnek ki minek gondolja ezt.


A minap irtam egy regi osztalytarsamnak (o a srac. En vagyok a no) es beszelgetni kezdtunk.

Fel napot dumaltunk uzenetben. Vegul kiderult hogy korabban O akart irni nekem , de bevallotta hogy nem tudta valaszolnek.e az uzenetere... De most meghivna egy kavera is.

Szoval az idopontot is megbeszeltuk.

Majd poenbol leoltott es tettetett sertodottseggel reagaltam. Mire O:

"rendben .unsok voltak. Mit szolnal ha a kave melle karpotolnalak majd egy mozoval is? :)"

Ezenkivul nem tudom szamit.e de mostanaban oda.vissza like.oljuk egymas kepeit :)


Szoval ez a talalka most randi? Vagy csak haveri tali?

24L


2017. jan. 11. 22:43
 1/10 A kérdező kommentje:

Bocsi javitom:

* "rendben .unDok voltak. Mit szolnal ha a kave melle karpotolnalak majd egy mozival is? :)"

2017. jan. 11. 22:45
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

"Nem vagyok mar tini"


Testileg.

2017. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Randigyanús. ;)
2017. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sztem bír és randira hivott!
2017. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Joooo... 1# most hiaba oltogatsz akkor is furcsa helyzet.


Tekintve hogy regen sem viltunk nagyon joban egymassal...es azota sem beszeltunk.

Erre most par uzenetvaltas utan mar kv. Meg mozi :D

Nem igazan ertem mi ez a nagy valtozas nala :)


Lehet csak haveri talalka es en ertem felre???

2017. jan. 11. 22:52
 6/10 Kenzo Tenma ***** válasza:

Hát ha likeoljátok is egymás képeit, akkor randi.


Na, de viccet félretéve valószínűleg randi. :D

2017. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolso :DD
2017. jan. 11. 23:03
 8/10 anonim ***** válasza:
randigyanús
2017. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De most mégis hogyan jött ez elő, hogy írtál neki, meg hogy állítólag ő is akart, ha egyszer nem voltatok jóban? Gondolom, randizni akar, de ki tudja, viszont én biztosan nem szerveznék ennyi programot egy olyan nőnek, akitől abszolút nem akarok semmit. Mondjuk az egy kicsit furcsa, hogy a nagy semmiből hirtelen mindketten úgy tesztek, mintha olyan jó viszony lett volna köztetek, de hát ez van. Szerintem ne agyalj túl sokat, menj el, érezzétek jól magatokat, és engedd, hogy az történjen, ami belefér. Viszont én úgy sejtem, hogy téged sem zavarna, ha randi lenne.
2017. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ő poénból leoltott, te meg tettetett sértődöttséggel reagáltál rá, ebbe a légkörbe simán belefér egy "akkor te most randira hívsz engem, Zolikám?" kaliberű poénkodó kérdés.
2017. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!