Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én látom úgy, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy a mai 20-29 éves nők éretlenek, értelmi szinten is levannak maradva vagy esetleg több pöcörőt fogtak már, mint kilincsit és érdemesebb inkább érett 30-as, komolyabb nővel kezdeni még akkor is, ha 20-as éveidben jársz?

Figyelt kérdés
Nagyon ez a véleményem mostanában ugyanis...Annyira primitívek a mai 20-as lányok. Vagy éppen koravén ri.bizlik, akikkel értelmesen nem lehet 2 mondatot váltani.Már a környezetemben a 3. 26 éves barátom jött össze 34-37 közötti nővel..pont ezért.

2017. jan. 15. 11:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
A 30-as férfiak nagy f...kalapok általában. Aki 35-ig nem kelt el ott valami komoly baj van. 34 éves vagyok, jól tartom magam, mások szerint vagy 8 évet letagadhatok, diplomás vagyok, van önálló életem, de egy normális 30-ast nem találtam, pedig nem voltak nagy igényeim.A mostani párom 26. Ő meg a saját korosztályában nem talált senkit a fenti okok miatt..Félve vágtam bele, de 100-szor rendesebb, szeretnivalóbb, normálisabb, mint sok 30-as. Amikor megtudta, hogy megestem és most 2 hónapos terhes vagyok, olyan boldog volt, hogy könnybelábadt a szeme.
2017. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
58%
Én nem tudom ti hol ismerkedtek, meg mi alapján szelektáltok. Én évek óta egyedül vagyok, hiába nem vagyok se buta, se ribizli. Én nem úgy vettem észre, hogy ezt értékelnék a mai huszonéves férfiak.
2017. jan. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha ma van egy 29 éves nő szülinapja, megkomolyodik, ahogy elfújja a gyertyát?
2017. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%

Egyreszt alap, hogy nem allok le komoly kapcsolatra egy huszieneves sraccal, mert mas stadiumat eljuk az eletnek es a generacios szakadek mindig ki fog utkozni. Mas celok, mas jelen es mas jovo.


Masreszt az, hogy egy no harmincon feluli semmire nem garancia. Szuper melom van, kocsim, hazam es ferjem (gyereket nem akarok) de mindemellett egy kecske is erettebb nalam, plusz reneszansz ember leven megvannak a fellangolasaim.


Mi szamit komolynak? Vannak celjaim, terveim, hobbijaim de ugyanugy imadom a rajzfilmeket mint gyerekkent, ugyanugy nagykanallal eszem az eletet es utazok mindenfele, ugyanugy hiszek a csodakban, es sorolhatnam.


Ez szemelyiseg kerese. Biztos van olyan huszoneves lany aki erettebb a koranal es halal jol elvan a haz gyerek ferj huseg orokkon orokke komboban, ez abszolut nem kor kerdese. Masreszt egy huszoneves pasi, szellemileg nem partner mondom ezt ugy, hogy ismerek par relative normalis huszonevest.


Masreszt osszejossz egy korombeli novel (nehany baratnom szereti a fiatalabb sracokat) de mi lesz harom ev mulva amikor te gyereket akarsz de o nem? Mi van akkor ha neki mar van haza, es neked meg harom ev mulva sincs? Leginkabb az, hogy frusztralt leszel, kevesnek erzed magad es meg gyereket is szeretnel ennelfogva tovabballasz ami egy korombeli nonek nem perspektiva hosszutavra.


Sorolhatnam ezeket a dologokat napestig, de a lenyeg az h nem lehet leirni es felertekelni egy adott korosztalyt pusztan kor alapjsn, se pro se kontra.

2017. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%

én is ezt tapasztalom ,tapasztaltam 20-30 évesen,sajnos!

Éretlenek,felelőtlenek,komolytalanok.


Sose a szép fiú,férfi kellett nekem!és nem is a gazdag!

próbálok átlagot keresni nos reménytelenül! Sajnos! 30N


Sajnos szerencsén múlik a társ találása.... :(

2017. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én ismerek több normális, érett huszonéves lányt, meg több éretlen rib***c 30-ast... Nem a kortól függ.
2017. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én a környezetemben azt látom, beleértve magamat is, hogy bizony minden 40 körüli nő 5-10 évvel fiatalabb pasival van. És igen a fiatalabb srácok az idősebb nőket keresik, (főleg ha csini, vékony, feszes, ok ez genetika is). És hosszúttávra is.
2017. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!