Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmebeteg ötlet ez így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmebeteg ötlet ez így?

Figyelt kérdés

Írtam egy fiúnak IWIW-en (amúgy nem ismerjük egymást, csak bejelöltem és elfogadott), hogy nem adja-e meg az MSN címét, mert szívesen beszélgetnék vele. El is küldte, felvettem, elmondtam h ki vagyok, ~fél órát beszélgettünk és "bocs de mennem kell" címszó alatt törölt.


Miután tényleg szeretném megismerni, regisztráltam Facebookra álnéven. Ott megtaláltam az MSN címét. Csináltam egy kamu MSN-t és felvettem. Elfogadta.


Azt találtam ki, hogy a Facebookos nevemben írok neki, és azt mondom, hogy régebben sokat jártam kosarazni az Ő sulijába és néha beszélgettünk. (talán így van valami esélyem) Aztán ha esetleg egyszer összejönne egy randi, mindent elmondok neki.

Azért döntöttem így, mert elég lúzernak tűnhettem az első próbálkozásnál, de ha azt mondom, hogy ismerjük egymást (3-4 évre ki elmékszik vissza már...^^), talán van esélyem.


Ez így állati hülyén hangzik, de nem lesz ebből baj? Mert ha velem csinálná ezt valaki, többet semmit nem hinnék el neki.

Utálok neten ismerkedni, de most nincs más választásom.


2010. máj. 5. 19:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nagyon gáz
2010. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nagyon kuplung
2010. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ez mindegyhogy szar.bocs.:S

de ha már ezt csinálod, el ne mondd neki h te vagy az, akit törölt.:O

2010. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
sztem nem rossz ötlet, de mondj el neki mindent előre+ még azt is h te molesztáltad gyerekkorában, jah és h te vagy az apja
2010. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ez borzasztóan gázos és körülményes. hagyd abba mert a visszájára fog elsülni. ugye nem akarod kiröhögtetni magad? inkább azt ird meg, mit msn-ztél vele abban a fél órában, mielőtt lekoptatott.
2010. máj. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!