Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert tetszik kevesbe a fiu,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tetszik kevesbe a fiu, miota kiderult, hogy egy idegen nyelven se beszel, meg angolul se?

Figyelt kérdés
Valami akkor ott "megtort", vagy nem is tudom, hogy fogalmazzam meg.
2017. jan. 20. 09:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

#10

Egyre több középsuliban van jó nyelvoktatás, akár nyelvi osztály. Nekem is ingyen és bérmentve lett meg a tudásom a felsőfokú nyelvvizsgához. És egy kis városban nőttem fel, szóval az se lehet kifogás, hogy "aki nem Budapesten él, annak nincsenek lehetőségei" :D

Persze ez nem vonatkozik az "idősebbekre", mert ez pár éves divat (pár éves = én 8 éve tettem le az angol középszintű érettségit 9. osztályban, szóval a korombeliektől már elvárható mondjuk)

A nyelvvizsga hiánya meg... ha van egy nyelvi érettségid (márpedig kell, hogy legyen, kivételes esetektől eltekintve), onnan már ingyenes önfejlesztéssel is fel lehet jutni felsőfokig. Az alapokhoz kell tanár, de onnantól már fejlődhetsz magadtól. Először én se bírtam megnézni egy angol filmet, még érettségi után se.. Úgyhogy szégyen, nem szégyen, de először meséket néztem, azok egyszerűbb nyelvezetűek, mikor már azokat megszoktam, akkor youtube-on kezdtem nézni amerikai és brit csatornákat, aztán egyre komolyabb hangvételű dolgokat, filmeket angolul, angol felirattal, stb, most már nem okoz gondot egy angol nyelvű film (bár én szívesebben nézem azért magyar szinkronnal)... Szóval tud "önfejleszteni", aki nagyon akar :)


Mindazonáltal az én párom angolul még kaját rendelni se igazán tud, mert diszlexiás, és nem tanult idegen nyelvet abszolút a suliban, mondjuk érti valamennyire, szóval külföldön az idegenvezető szövegéből alig pár dolgot kell csak lefordítanom neki, meg gondolkozik, hogy kéne tanulgatnia, hátha sikerül.

Vele nincs semmi bajom, nem nézem le emiatt, nem zavart soha.


Szóval azért függ attól, hogy valami ok miatt nem beszél nyelvet, vagy egyszerűen tojt rá és nincs rá igénye, esetleg valami külföld-fóbiás "nagymagyar", aki elvből nem hajlandó pl angolul tanulni (ismerek ilyet).

2017. jan. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
#11: Akkor részben offtopic-ként annyit árulj már el, hogy te a szavakat/kifejezéseket/mondatszerkezeteket hogyan, milyen szisztémával tanultad meg. Én 2 éve nézek angol nyelvű filmeket és a mai napig nem értem a mondatok 80-90%-át, annak ellenére, hogy a google translate mindig megvan nyitva a háttérben.
2017. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
En is tanultam nyelvet altalanosban meg gimnaziumban is, ezert fura nekem, hogy sokan akik a rendszervaltas utan szulettek nem beszelnek nyelveket. A mai 20-on evesekre gondoltam. Na mindegy, vegul nem ezert nem jott ossze a kovetkezo randi, hanem mert azzal hivott fel, hogy csalodott, hogy nem dugtunk mar. (2x talalkoztunk eddig)
2017. jan. 20. 12:32
 14/31 anonim ***** válasza:
33%
Olyan felsőbbrendű szagot érzek.
2017. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Uristen. Mindig elkepedek, hogy van ennel lejjebb :'). Ezzel komolyan felhivott? :"D
2017. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Komolyan. Eloszor irt, hogy beszelnunk kene, de nem halottam, hogy pittyent a telom, majd felhivott, es kozolte, hogy "Irtam am!" Es egybol felvette ezt a kivetelozo, bunko stilust, aminek az elso ket randin nyoma se volt. Szerinte egy parkapcsolat alappillere a jo szex es normalis no nem kereti magat ilyen sokaig. Pifam leszakad.
2017. jan. 20. 13:29
 17/31 A kérdező kommentje:
*pofam
2017. jan. 20. 13:29
 18/31 anonim ***** válasza:

Mûveletlenség jele ha valaki nem beszel idegen nyelvet?.

''Manapság szikla alatt kell élni, hogy ne ragadjon rád az angol nyelv.''

Vicc 😂

2017. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Hat en akkor se ertem, hogy egy 90-es evekben szuletett ember miert nem beszel legalabb angolul. Altalanos 4-ik osztalytol nalunk kotelezo volt az angol, es gimnaizumban vegig, hiszen erettsegizni is kellett belole. Gondolom a Kobanyai uti borton meletti elitgimnazium, amibe jartam...
2017. jan. 20. 14:48
 20/31 anonim ***** válasza:

18as vagyok,rengeteg embernek nincs nyelverzeke.

Éretsegin meg nagynehezzen àtmegy.

Attol még nem mûveletlen valaki.

Vagy a mai pàrvàlasztasnal màr nem csak a vegzetseg hanem az idegen nyelv is elvàràs?

Mielôtt jônne hogy ense vagyok inteligens,perfekt beszelek németûl. Nem a suliba tanultam meg igy.

Angolt is tanultam,semmi nem maradt meg.

n25

2017. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!