Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randin filmezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin filmezni hívott nála. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 eves lany vagyok ő 26. Filmezni szeretne nála, de nyilvan nem csak a filmezés miatt hívott. Kérdeztem, hogy miert nem megyunk inkabb moziba, de ő azt mondta, hogy neki az már unalmas. Mit tegyek? Kedvelem nagyon... De nekem ez meg korai lenne, en lassan szeretek haladni, ő pedig nem a turelméről híres.

#film #Masodikrandi
2017. jan. 21. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha korai lenne, akkor nem mész át, vagy pedig előre jelzed, hogy nem szeretnél semmi többet a filmezésnél, mert neked ez még sok lenne. Ha nem érti meg, akkor jobb, hogy ez hamar kiderült, mert akkor annyira nem cuki pasi, mint aminek tűnik.
2017. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy neked ez korai, menjetek moziba. Ha ezért megsértődik, akkor egyértelmű, hogy csak szexet akar.
2017. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Már megint te vagy? Akit az előbb nem keresett a faszija.??! Én nem mennék fel,mert úgyis csak meg akar fektetni
2017. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szintén nem mennék fel. Ott úgyis bepróbálkozik, ha nemet mondasz vagy belekénszerít, vagy durci lesz belőle részéről és úgyis lőttek neki. Nekem ez nem túl tisztelettudó dolog. 3. randin már úgyis elfogadottabb. És nem is vette a jelet hogy menjetek moziba.... szerintem is mondd neki még 1x, ha pedig nem tetszik neki, hát fel is út le is út.

Elhiszem hogy kedveled, de ha neked kényelmetlen, nem jó ez így, csak neki, akkor ő önző és semmi dolgotok egymással.

2017. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lassítani akarsz mondjad.

Ha mozizni akarsz, azt is.

Ha ez neki nem tetszik, akkor jöhet a következő lovag.

2017. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Mozi? Ott is filmet kell nézni, nem?? :D Utolsónak igaza van, mondd el hogy neked még korai. Ha nem érti-> lapát! Van még rendes pasi a világon...
2017. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki előre, egyértelműen, hogy te csak filmet nézni szeretnél, nem többet egyelőre. Ha tényleg komolyan gondolja veled, akkor tiszteletben tartja ezt, ha nem, akkor úgyis mindegy.
2017. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaaj a filmnezes lakason az csak egyet jelenthet.... ha felmesz ne csodalkozz ;-) ... ha meg nem akarsz ne menj. Azt csinaljatok amit te akarsz. Ez a lenyege.
2017. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!