Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, tetszik nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tetszik nektek a kocka has?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert elég vékony vagyok és ezért a hasamon látszik főleg a kondizás eredménye, a többi izomzattal még picit levagyok maradva. Az izmos hasat is olyan vonzónak találjátok, mint pl. a kidolgozott mellkast,bicepszet?
2010. máj. 12. 15:35
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
nekem nem. nekem az izmos karok, lábak, meg az izmos hát tetszenek, azon kívül inkább legyen mackós. ne ilyen gizda kockás hassal....azon nem jó feküdni...:D bár attól is függ hány éves vagy....mert nekem mondjuk olyan 15-16 éves koromig nagyon bejöttek a vékony fiúk kockás hassal...:D akkor biztos tetszettél volna...:D
2010. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Mármint, h lehet-e ez is olyan vonzó a lányoknak, mint egy kidolgozott bicepsz, vagy bármelyik más izom.
2010. máj. 12. 15:46
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb (normális) lánynak azért nem tetszik a kocka has, mert ahoz társul egy bizonyos stilus, és videlkedés (tisztelet a kivételnek), ami nagyon ellenszenves.ha látnám, hogy normális vagy, akkor engem biztos nem zavarna a hasad.:)de én is inkább bicepsz és hátizom párti vagyok.:)
2010. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
jó neked ember xD én már fél éve edzek keményen hasra,de csak a tetején jött ki 2:/ ,pedig nem vagyok elhizva,meg van izomzatom azon kivül,de ez valamiért nem sikerül 15/F
2010. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk a hasizom egyáltalán nincsen szem előtt, ellentétben a bicepsszel, szóval mindenképpen először a személyiségemet ismerné meg és aztán a hasamat :) Úgy látom a legtöbben azért inkább más izmokért vagytok oda, igyekszem azokon a területeken is haladni akkor.
2010. máj. 12. 15:59
 16/22 anonim ***** válasza:
egy izmos jotestu pasin is jo fekudni.Nekem bejon a kockas has es ha valakinek jo teste van.de legyen aranyos es ne vigye tulzasba.Persze ha a szemelyisege 0 akkor eselye sincs.Az tobbet szamit
2010. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
van valami dal, már nagyon régen hallottam, de "itmos kocka has, üresfej, bronzos bőr és kék szemek..." ennyi jutott eszembe xD, amúgy nekem bajön, ha helyes is vagy
2010. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
jajj bocsi javítok *izmos kocka has...
2010. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hát, van olyan fiú, akinél tetszik, de van akinél,meg nemazt nézem! De egyépként, igen, nekem tetszik!:D
2010. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Sőt, kifejezetten undorodom a kondiba járó srácoktól.
2010. máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!