Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valamire készül ez a férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamire készül ez a férfi? és miért?

Figyelt kérdés

Megkérdezte,hogy meséltem-e róla a barátomnak. Mondtam, hogy nem.

Kérdezte, hogy hogy hívják a barátomat. Mondtam, hogy nem mondom meg, mert az emberek olyankor meg szokták őt keresni.

Kérdezte, hogy védem őt? Mondtam, igen.

Eltelt egy óra kb, és titokban először levideózott engem, meg egy képet készített rólunk, amikor belékarolok.


Nem tudom,hogy csak szimpla gonoszságra készül vagy tényleg tetszem neki, és ki akarja iktatni a barátomat?

Mondtam neki,hogy mi csak barátok vagyunk. Már az elején így indítottunk. Régebben ő is elmondta nekem,hogy melyik lány tetszik neki, úgyhogy.. Nekem baráti egy belekarolás a másikba. Viszont kicsit gyanús,amiket kérdez meg amiket csinál.


2017. máj. 14. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Feljelenteném zaklatásért, illetve az engedélyed nélkül nem is filmezhetne le :)
2017. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondj el mindent a barátodnak erről a férfiről. Első olvasásra az jutott eszembe, hogy meg mutatja a barátodnak a videót meg a képet, utána meg az, hogy zsarolni akar vele. Vigyázz ezzel a férfival, nem normális a viselkedése.
2017. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon gyanús...

Engem is több alkalommal levideóztak idegenek az utóbbi néhány évben (nem párkapcsolattal összefüggően).

Vajon miért?

2017. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te tényleg ilyen..."okos" vagy, vagy csak trollkodsz, kedves kérdező?

Ez a srác bolond, és nem a jobb fajtából.

Te alszol közben, vagy mi? :D

2017. máj. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!