Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam neki, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy mit érzek vagy hogy mit akarok tőle? Vagy várjak, hátha ő mond valamit? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már másodszor találkoztunk egy sráccal,nagyon elvagyunk,de nem járunk.Mindig mondjuk egymásnak,hogy jól éreztük magunkat együtt meg ilyesmik,csókolóztunk.Azt mondja,megint találkozhatnánk.Jól érzem magam vele,és szeretnék vele járni.Nem tudom,hogy ő hogyan gondolja,első tali után azt mondta,hogy egyenlőre szeretne ismerkedni velem,nem tudom most mit akar(azt tudom,hogy nem sex-re megy).Én meg nem birom kivárni,rendesen hiányzik,ha nem beszélünk.Szerintetek elmondjam neki köv.talin,hogy én szeretnék tőle többet vagy evvel csak elriasztanám?Fogalmam sincs,hogy ő mit gondol erről.Kérdezzem meg?Szerintetek?Ő 19/F én 17/L


Előre is köszi a válaszokat!:)


2010. máj. 16. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kérdezd meg! abból baj csak nem lesz!:) mért riasztanád el hha már csókolóztatok is...hmm.? ha velem lenne ez tuti azt hinném h már járunk...és h jogosan gondolom h van esélyem!:D szal sztem mindent bele...:D összejöttök;)Sok szerencsét!
2010. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem mondd el neki :)

sok sikert(Y)

2010. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok...és keresi a társaságodat...:P

Tök faxa...:):)

2010. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a biztatás!:))..hát igen ez az,hogy nem tudom,hogy ő ezt minek gondolja,mert már járásnak venném én is:)majdnem minden nap beszélünk este,ugyhogy tényleg igazatok van..következő talin megkérdezem:)szoritsatok:)
2010. máj. 16. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
mond meg neki, fő az őszinteség... :)
2010. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi a barátnömmel már a második randin lefeküdtünk egymással.ne mond. éreztesd szerintem
2010. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!