Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek kizáró ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek kizáró ok, ha a pasinak gyereke van?

Figyelt kérdés
Nekem teljes mértékben. Kíváncsi vagyok nektek az-e vagy sem. L
2017. aug. 2. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Gondolom, mivel te szeretnel a gyereke lenni. A tobbi felnottnek ez nem okoz gondot.
2017. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát te hülye vagy.
2017. aug. 2. 12:38
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem igen. Láttam már elég ilyen összefoltozott mozaikcsaládot, nem kérek belőle.
2017. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Mindkettőnknek volt már gyereke, így egyértelmen elfogadott a helyzet, azonban ha egyikünk gyerektelen lenne, sokkal sokkal nehezebb lenne.
2017. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Mivel szívből utálom a gyerekeket, igen.
2017. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Komoly kapcsolatra igen. Kivéve, ha már felnőtt a gyerek.
2017. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha elvált, vagy nincs érzelmi kötődés az anya felé (mármint, azon kívül, hogy a gyermeke anyja) és komoly kapcsolatot akar, akkor nem lenne kizáró ok.
2017. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Számomra azonnali kizáró ok. Egyrészt nem csípem a gyerekeket, nem is akarok, még a sajatomhoz se lenne türelmem, nem hogy máséhoz. Plusz rengeteg negatív példa lebeg előttem ilyen sztorikkal kapcsolatban, több ismerősöm szívta már meg ezt a dolgot, h a másik félnek gyereke volt. Bekavart az exferj/exfeleseg, a gyerek neveletlen, szófogadatlan volt, direkt azt csinálta, amire megkérték h ne, többször volt h napokkal elore megbeszélt közös programokat kellett lemondani, mert valami történt a gyerekkel stb stb. Szóval teljességgel kizárt!
2017. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Most meg tul fiatalnak erzem magam, h ilyen felelosseget vallaljak. Amugy nem zavarna, ha idosebb lennek es mas eletszakaszban lennek, de meg en is csak felig vagyok onallo. Sokat szamitanak a korulmenyek, ha jo apanak tartom es volna kedve kozos gyerekhez is akkor meg talan plusz pont is volna. A gyerek anyja jobban aggasztana, abbol viszont semmit nem kerek.
2017. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem mennék bele így kapcsolatba.
2017. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!