Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek kizáró ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek kizáró ok, ha a pasinak gyereke van?

Figyelt kérdés
Nekem teljes mértékben. Kíváncsi vagyok nektek az-e vagy sem. L
2017. aug. 2. 12:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Régebben ódzkodtam ettől,ma már elfogadnám.Szerintem tudnám is a sajátomként szeretni.
2017. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Alapból nem zavarna. Viszont ha egy rosszindulatú ördögfióka lenne, aki direkt látványosan piszkálna, bántana, lehet, menekülnék mielőtt nagyon elmélyülne kettőnk között a dolog.
2017. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Eloszor is:-a pasinak ha gyereke van-az mindig ahhoz ragaszkodni fog,jobban mint a kapcsolatahoz ami normalis,de egy ido utan rosszul fog esni,fokepp ha van valami,veszekedes,barmi vagy kozos program akkor beszol a gyerek,a gyereknek tobb joga lesz...ez rosszul fog esni a nonek,fokepp egy ido utan ipyen versengesszeru allapot allhat fel,ami nem egeszseges...akkor a holgyemeny meg ugy gondolhatja ha gyereket szul a ferfinak akkor ot is vegre elismerik...ez lesz pedig a legrosszabb amit tehet...nem is beszelve arrol hogy ott lesz az ex aki mindig is szalka lesz a szemeben a nonek....hogy miert o vele?es nem tudokmegbocsajtani neki-ezek eleg nehez dolgok,ertelemszeun mas az amikor mindket felnek csaladja volt es ugy allnak osze,akkor elfogadjak egymasrol a tenyeket de az hogy csak egyik felrol legyen az elegge szetcseszett allapot...nalam a pasinak nem volt csaladja de egy evig hazas volt,mert annyira benne volt az ,,idoben" hogy ugy gondolta hogy vegre meghazasodik,elsiette es nem sikerult...minden szavamat komolyan gondoltam vele,orulten szerelmes voltam de nem tudtam atlepni azon hogy neki volt egy felesege aki raadasul hivogatta is ot miutan elvaltak mert rajott hogy a szeretoje nem az akinek vallja magat,es hianyzott a stabil helyzet...annyiszor bocsanatot kert tolem a ferfi,elmondta hogy megbanta ezt es soha tobbet nem akar hazassagot de lehetnenk vadhazassagban es csaladot akar,de en nem tudtam tovabb lepni-egyreszt nem akartam vele oszehazasodmi en se mert egyszer mar egy masik nonek adta a szavat,akkor nekem ne igerjen semmit,masreszt meg hiaba kuzdott a kapcsolatert es gyerekeket akartunk egyutt en szakitottam vegul mert ezen az egy dolgon nem tudtam atlepni,3 eves kapcsolat volt es ez lett belole ugy hogy mar gyerektervezes volt, o 39(F) en 25(N),es o mondta akkor,mert stabil munkaval rendelkezett,egy olyan edzett testel amivel siman vallhatta magat 27-nek hogy nala sok gyerekes elvalt anyuka probalkozott es soha nem akart egyikkel se lenni megha egyedul is maradt volna mert tudta azt hogy az a no,hiaba mondja hogy elvalt es gyuloli a gyerekei apjat megis kotodik hozza valamilyen szinten mert az ,,adta" a gyereket,es adtol kezdve a no mindig erezni fog valamit az a ferfi irant,nincs ahogy ne es harmadik felkent belemenni ebbe o nem menne-ennyit akartam xd phuuu jo hosszu lett de remelem segitettem :)
2017. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!