Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez csak szerintem irritáló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem irritáló, vagy nem csak én gondolom így? (Lent több infó)

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal és nem titkolja, hogy bejövök neki. Mikor beszélünk MSN-en szépségemnek hív meg ehhez hasonlók. E mellé még kirakta az én képemet saját profilképének MSN-re, ami szerintem eléggé gáz. =/ Van itt olyan lány aki ennek örülne, vagyis ennek a becézgetésnek, meg másik képét kirakom dolognak? Mondtam neki enyhén fogalmazva, hogy nem lehetne, hogy leszedje az én képemet és saját magát tegye ki és, hogy ne becézgessen így, mert kicsit zavaró tud lenni. Szóval ez mást is irritálna, vagy szívesen fogadná ezeket? (Nem vagyunk együtt) Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!
2010. jún. 8. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván,ha tetszene,és szeretnék összejönni Vele,akkor nem zavarna.Ha fordítva,akkor nyilván igen,amit finoman közölnék is Vele.Ennyi,nem kell bonyolítani.
2010. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagytok együtt,természetes hogy irritál.lehet,hogy kellesz neki,azért csinálja.
2010. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha téged ennyire irritál, akkor valószínűleg nem jön be neked, gondolom én. mondd meg neki, hogy ne csinálja, ne élje bele magát a dologba
2010. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem tetszene az a fiú, aki ilyeneket csinál, bepisilnék a gyönyörtől.
2010. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igazából nekem is bejön a srác, csak eléggé furcsán ért...Mert kicsit gyerekesnek találom. =/

Nekem kissé már elegem van Babi néniből nem tudom ti, hogy vagytok vele...Ja, és nagyon szépen köszönöm második ,,válaszoló"! Átadom a szép szavakat. Lehet benne valami 3. válaszoló. Köszönöm az értelmes válaszokat!

2010. jún. 8. 20:37
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Mégha tetszik a pasi akkor sem bírom ha becézget és mindenféle fiatal állatkának hív... ÉS rakja csak ki a sajátját.. Mindenesetre gáz.. ÉS nem csak te vagy így vele :D
2010. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hehe :D
2010. jún. 8. 20:40
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

jaj en utalom ha hulye vagy nyalas nevekkel becezget!! valami kedves, eredeti, jopofa nev nem zavar, amit valami kozos poen alapjan talalt ki, meg akkor sem ha furcsa vagy allatnev vagy barmi. de ez a szepsegem duma....

na meg a kep az total taszito!!! szedje le. minek teszi ki mas kepet?? meg ha a baratnoje lennel, akkor is gaz hogy csak teged tesz ki, nemhogy igy.

2010. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

fúúúh... ilyen nekem is van msn-en.

hercegnőm, drágám, szépségem....pff

nagyon ki tud akasztani, pláne hogy már megkértem hogy ne hívjon így, meg mondtam neki hogy van barátom.

2010. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki, és abba is hagyta. :) Örültem neki mert a képes dolog nekem volt ,,gáz" vagy, hogy mondjam. Örülök persze, hogy szimpatikus vagyok valakinek, de akkor is, ezt ne így mutassa ki. Köszönöm a válaszokat! =)
2010. jún. 8. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!