Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon tömött a hajam, szerint...

Nagyon tömött a hajam, szerintem nagyon irritáló. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van akinek tömöttebb de nekem nem tetszik.Szoktam gyéritteni de valahogy mindig ulyan olyan marad.Anyum szerint szép és más szeretne ilyen hajat,mégis a lányok többségének vékony sima haja van..

Esetleg tudtok valami módszert amitől nem lenne ilyen a hajam?Te mit tennél a helyemben?


2011. jan. 22. 22:08
 1/5 anonim válasza:
100%

Add nekem a felesleget:)

Viccet félretéve, szerintem kérdezz meg egy fodrászt, milyen frizurát javasol, hogy előnyös legyen:)Én ezt tenném:)

2011. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár én fiú vagyok, rövid hajjal. Nekem is nagyon sűrű, főleg hátul. Ezért a fodrászom cikk-cakk ritkító ollóval szokta megnyirbálni, megritkítani.
2011. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Dús? esetleg hullámos?

Vasald ki,attól lelepul kb felére.

Szerintem is fodrásznál érdeklődj. ritkitás + megtépetés. Mást nem nagyon lehet vele csinálni.

De én is elfogadnék egy dúsabb,életteltelibb, bozontosabb hajat. Az enyém mindig lapos.

2011. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
vasalni vasalom csak nem áll meg..
2011. jan. 23. 11:22
 5/5 anonim ***** válasza:
én kiritkítottam... :/ más megoldás sajnos nincs. nekem baromi dús és göndör/hullámos hajam van. :D kb 3havonta ritkítom :D
2011. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!