Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány és fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány és fel szeretném venni msn-en. A probléma pedig az, hogy nem tudok róla semmit. Miről lehet beszélgetni egy csajjal?

Figyelt kérdés
Szal szerintetek miről lehetne így beszélgetni vele? (a hovajárszsuliba olyan uncsinak tűnik...)
2008. okt. 29. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon egyszerű dolgod van! Ha semmit nem tudsz róla, akkor bármiről kérdezheted. Hogy telik az őszi szünete, mik a hobbijai, szokott-e valamilyen sorozatot nézni, mik a kedvencei, szeret-e zenét hallgatni, lenne kedve veled találkozni...ilyenek.
2008. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem a találkoznál-e velem még túl korai lenne, kb. csak 1 hét után kérdezd meg.
2008. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha próbálnál tőle kérdezni? Tudod, nem csak mondani lehet az okos dolgokat, néha értékelik az emberek, ha kérdezik őket ^^
2008. okt. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz róla semmit, akkor azért elég tág a kör, akkor szerintem kármit kérdezhetsz és nem uncsi h hova jár, mert nem tudod ő se a tiéd, szóval lehet itt kezdeni, aztán áttérni érdeklődés. azért az elején még inkább általános dolgokról beszélgessetek
2008. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem tudom, de én gyűlölöm ha megkérdezik, hogy mi a hobbim és a kedvenc színem stb. van-e tesóm. ezek olyan általános kérdések és fárasztó is leírni és engem csak idegesít ha ezekről kérdezgetnek, ha akarok majd írok róla.


A suli témát pedig inkább fel se hozd !!!! annál rosszabb nincs.


A hogy telik a szünet az jó :)

2008. nov. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!