Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, aki azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki azt mondja, hogy nagyon szeret meg találkozna velem. A probléma az, hogy van egy barátnője, aki nagyon makacs és nem akar vele szakítani, pedig a fiú már msnre le is szedte a nevét. A lány erre pattogott. De nem rakta vissza. Szeret?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pattogatott kukorica...
2010. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
találkozna veled? tehát még nem találkoztatok? ha esetleg így van miből veszed h szeret? abból h mondja?!?!?! :?
2010. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amíg nem szakított rendesen a barátnőjével, addig szerinetem várjál. Egyrészt azzal a lánynal kapcsolatban volt, amit le kell zárni, ha nem akarod, hogy erre később kerüljön sor.

Másrészt nem lennél vidám, mikor kiderül, hogy ketten vagytok egyetlened életében, sőt, veled csalja az előtőt a pasi.


Hogy szeret-e, azt meg vagy elhiszed neki, vagy nem, ezt ezekből nem lehet megmondani.

2010. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Timi: ) ***** válasza:

Amíg a barátnőjével nem tisztázták addig ne keveredj bele,abból csak baj lenne.

Elég nehéz helyzetben lehet a pasi:(

Hogy szeret e?

Azt neked kell tudni,szerintem az korai kijelentés lenne,gondolom kedvel...

Bocsi!

23/L

2010. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már MSN-ről is leszedte a nevét!!!

Mert ez akkora dolog x'DD


Bocs, nem kinevetni akarlak, de szerintem ne az msn legyen a mérvadó. Amíg nem zárja le az előző kapcsolatát, ne kezdj vele, ha miattad szakít, akkor jó az út, viszont, hogyha elmész vele randizni, megkapja amit akar, esetleg többször is, esélyes, hogy nem szakít a lánnyal, neki sokkal kényelmesebb az, ha két csaj van, úgy, hogy mindketten eltűrik a másikat.

Ez így most keményen hangzik, de szerintem tudja úgy tálalni, hogy mindketten elfogadjátok. Neked azt mondja, hogy már régóta nem csinált semmit a barátnőjével, de a csaj nem akar szakítani - a semmi relatív, ki tudja nála mi tartozik bele.

2010. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!