Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 165 centihez 70 kg nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

165 centihez 70 kg nagyon kövér? Fogytam már, meg tervezek is még. Sportolok stb. Csak ennyivel már merjek randizni, vagy várjak még?

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Nem kover, de attol nem biztos, hogy jo az alakod.

Amugy 120 kiloval is randizhatsz, senki nem tiltja meg. Ha valakinek nem tetszik majd nem jon ossze veled, es kesz.

2018. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
A testtomeg csak egy szam. A mz osszkep, arc, kisugarzas, igenyesseg, stb szamit.
2018. máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Ez nekem már sok egy nőnél,max 60kiló afelett már nem izgulok fel egy nőre.


Neked max 57kilónak szabadna lenned.

Sportolj heti 4-5 edzés és megfelelő diéta.

2018. máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én jel.pill. 164-hez vagyok 74 és hetente megkérdezik, hogy terhes vagyok-e... tavaly év végén "csak" 67 voltam, ugyanez volt a helyzet.

Randihiz meg mindegy, hány kg az ember, ha normális kapcsolatot akarsz, ha csak dugni akkor kevesebbel valóban könnyebb

2018. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Egyrészt:a szándék a lényeg,és hogy teszel érte.Normális ember ezt nemtől függetlenül értékeli.


A másik,hogy félsz a taplóktól,előbb rakd helyre az önbizalmadat és úgy randizz,mert sajnos ennyi kisebbségi komplexussal nagy eséllyel csak őket fogod bevonzani.Tapasztalat.


Három:ez leginkább az arányokon múlik,hogy csak fenékre terebélyedsz-e,olyan szinten körte alkat vagy,vagy arányosan hízol.Ha valaki feszes,arányosan hízik és tud öltözködni,kilókat letagadhat.Ugyebár az izom is nyom a latba kiló ügyileg.


Négy:A feszesség nem a kilókon múlik.Nézz csak meg jó pár vékony sortos csajszit.Nemigen fogsz látni olyat,aki az edzésektől nincs elhízva.Na meg én se vagyok egy nádszál,mégis feszesebb a combom,mint 1-2 nőtársamnak.

2018. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Engem már kövéreztek le 170cm/ 58 kilóval is, pedig edzettem.

Szóval ne várj lol.

2018. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez Max molett és nem kövér. Mindenkinek más jön be. Vannak sokan akiknek kifejezetten a kerekded lányok tetszenek.
2018. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 167/70 vagyok. Előnyös öltözködés és sokan bókolnak, hívnak el randizni. Persze nem a kigyúrt izomagyak. :)
2018. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Arcomat, kisugárzásom általában kedvelik :D

Jó, hát nem kérdeztek még ilyet, hogy terhes vagyok-e. Meg van rajtam izom, lábaim, combjaim elég izmosak. Szóval azért nem szétfolyós.

Önbizalommal van valami ötletetek, hogy mit lehet kezdeni? Mármint hogyan lehet valakinek önbizalma így is?

De nagyon köszönöm válaszokat! :D

2018. máj. 8. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!