Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismertek-e olyan embereket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek-e olyan embereket, kik szerettek túlzottan csajozni/pasizni, de idővel megérettek egy rendes hűséges kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Már az első bemutatkozáskor az ismerősei mondták mosolyogva vigyázzak vele, mert nőcsábász.

Hallom vissza mennyire szeretne rólam informálódni anyámnál (aki beosztottja neki), de nem mer.


Amikor láttam tök semleges volt, de volt hogy figyelt hátam mögül vagy csak utánam jött (+bejelölt).


Amikor beszélték hogy átmehetek-e egy napra besegíteni hozzájuk s az igent kimondta a főnök: mindenki elmosolyodott és a srácra néztek.😂


De nem tudom komolyan venni s kerülöm, mivel mondják "vigyázz vele".


Olyan csalódásokon vagyok túl, amiknek következménye az lett:

Elzártam a szívem s ha valaha is akar valaki annak rendsen meg kell dolgoznia a bizalomtól kezdve a szívemig.


(nem pár hónapos gyerekes kapcsolataim voltak. Fél év, 2év, 5év, fél év.)


Azt mondták "lassan talán megérik a gyerek s elkötelezi magát"

vagy ahogy anyám és főnöke mondta: Nehéz fába vágta a fejszéjét, de lehet ezáltal megváltozik.


Főnök kérdezte őt:

Mikor állapodsz meg?

Ő:

Amígy ilyen szép nő dolgozik itt, nem fogok.


Vannak vicces aranyos dolgok is amit hallok, látok is, de bennem van: Ne adjak esélyt se neki...



2018. nov. 14. 05:55
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Vázolom a lényeget: kis pávatánc, kavargattok, szex, pár hónapnyi kapcsolat, gyanú, hogy másnak is csapja a szelet, feszkó, megcsalás, szakítás. Jövő nyáron már újra a barátnőkkel mehetsz nyaralni.


Ha van egy kis eszed, nem éled bele magad.

2018. nov. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, ismerek ilyet. 65 évesen tálalt valakit, akit nem zavar az impotenciája, és mos, főz, takarít, meg ügyel rá, hogy bevegye a gyógyszereit.


Megmondta: nem akar megállapodni, amíg van elérhető szép nő. Ha nem csak szexre kell, akkor ne is menj bele. Nem véletlenül figyelmeztet mindenki.

2018. nov. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismerek. De attól te még vigyázhatsz ezzel az emberrel, bármikor sérülhetsz.
2018. nov. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerek, az exem18 éves koratol mai napig (66 lesz) nem tudott megallapodni. Kell az egójanak. Ha tudom előre hogy ilyen vki soha nem kezdenék vele.
2018. nov. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocs de, használd az eszed, márha van, mondjuk kérdésedből kiindulva....


Az ember nem változik!

2018. nov. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kutyabol szalonna? Ki hallott meg ilyet?
2018. nov. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tipikus naiv lany, aki elhiszi, hogy majd erte megvaltozik, mert csapja a szelet neki (is, mint 20 masik nonek). Az ilyen nok miatt sikeresek a nocsabaszok, mint te, akik osszeomlanak par szep szotol.
2018. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kerdesedre valaszolva, egyik nocsabasz ismerosom is egyutt volt elete szerelmevel, akit folyamat csalt osszevissza, aztan a csaj akkor dobta ki, mikor az orra elott smarolt egy masik novel. Szegenykem, o is milyen kis naiv volt, pedig csinos es kedves lany.
2018. nov. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem naivitás... Én csak informálódok volt-e valaha olyan ki megváltozott.

Határozottan kerülöm, de jól esik valahol hogy tetszek mégegy embernek ennyi.


A főnökasszonyunk mondta talán benő a feje lágya, anyám: Nehéz fába vágta a fejszéjét a srác.


S mint mondtam bennem van hogy esélyt se adjak neki.


Eleget csalódtam nem csak pasikban hanem emberekben is. S fogok is még ha nem leszek full antiszoc.


Kiemelem újra:

Kíváncsi voltam létezik-e ilyen csoda xD tapasztalta-e valaki MERT ÉN NEM.


INTP-T személyiség típus vagyok s sok olyan dolgon is el-el gondolkodok, amiken átlag ember nem igazán. Eddig ilyenen nem gondolkodtam: Megváltozhat-e ilyen téren egy ember. Szembesültem személyesen egy ilyennel és elgondolkodtatott.


(kinek nem esne jól, ha "futnak vagy megfordulnak" utána)😏

2018. nov. 14. 20:00
 10/10 anonim ***** válasza:

a nocsabaszoknak minden no "tetszik", csak no legyen. szoval nem tudom, ezen mi esik jol neked, hogy egy darab dughato husnak nez, de oke. :D

ezen minden naiv lanyka elgondolkozik, ettol elvont sem leszel, sot. aki kicsit elvontabbm, az tudja mar erre a valaszt alapbol.

persze, szetteheted neki a labaid, senkit sem erdekel, de ne felejtsd el a gyk-sok bolcs szavat, hogy te csak egy leszel a sok kozul. aztan ne sirj, ha osszetori a szivedet.

logikus,nem? panaszkodsz, hogy csalodtal emberekben es olyannak akarsz eselyt adni, aki garantaltan csalodast okoz :DD mi lenne, ha egy normalis sraccal kezdenel? esetleg..

2018. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!