Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy ilyen ellentmondásosan viselkedik?

Figyelt kérdés
Van egy lány, az egyetemen, akivel már egy ideje jóban vagyunk,de nem nagyon tudok rajta kiigazodni. Sokszor keresi a társaságomat, jókat röhögünk, szeret velem lenni. Máskor meg rám se bagózik egész nap, nem is jön a közelembe. Én elég sok emberrel jóban vagyok, és sok lánynak bejövök, volt akivel kavartam is. Ebben a lányban viszont a belsőt szeretem, kedvelem, mint embert, barátként tekintek rá, talán ő lehetne az egyetlen igaz barátom a suliban, de ez mégsem jön össze, mert elég ellentmondásosan viselkedik. Nem tudom, mire vélni. Van, h tök kedves, aztán meg flegmázik. Van, hogy rámír, amikor nem is várom, aztán máskor ha én írok, arra nem is válaszol.
2019. jan. 21. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Ha jól értem te csak barátként tekintesz a lányra. Valószínűnek tartom, hogy ő többet érez irántad és talán azt várja hogy randira hívd. És minden alkalommal amikor tök jót beszélgettek és azt várja hogy továbbléptek és nem teszed, akkor bizony megsértődik és nem érti a dolgot. Ezért viselkedik flegmán amikor legközelebb taliztok. Ennyiből amit leírtál, nekem ez jött le. 31/N
2019. jan. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Vagy egyszerűen csak néha elfoglalt vagy nincs jó kedve? Attól mert te a barátja akarsz lenni még nem kell folyton körülötted ugrálnia mint azoknak akikkel kavarsz.
2019. jan. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Van pasija. Csak nem mondja
2019. jan. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!