Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van különleges első randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különleges első randi élményetek?

Figyelt kérdés
Elmeselnétek?
2019. ápr. 13. 19:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Van, de mondjuk nem randi, de a mai napig nem ismertem meg úgy egy nőt...
2019. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%

Neten ismerkedtünk meg, 5nap múlva találkoztunk. Képet láttunk egymásról de hatalmas volt az összhang, tudtuk hogy mi egymásnak lettünk teremtve.

Egy kis tó partjára beszéltük a randit, úgy hogy odajön és hátulról megérint....késett kicsit (életében először), igy addig zenét hallgattam. Egyszer csak megérintett.... felálltam, egymás szemébe néztünk, megölelt és megcsókolt.... közben még átraktam neki a fél fülest, pont a kedvencünk szólt éppen akkor....9 órás randi után tudta, hogy a felesége leszek :-)

2019. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

Meglátott majd közölte, hogy neki amúgy nem jönnek be az ilyen kinézető nők. Előtte volt fotócsere, több is, nem is értettem, akkoriban még nem dívott a retusálós mánia, tehát ez sem játszott.

Aztán közölte, hogy ő ezt meg ezt nem engedi meg a barátnőjének.

Végig durván dadogott és nem volt egy adonisz, én toleráns vagyok, de annyi feltétele/kritikája volt, hogy azért kicsit elképedtem..tehát úgy dadogott, hogy egy-egy mondat több percig tartott. De én nézzem ezt el, miközben ő végig fikáz mindent.

Aztán haza kísért és betolta, hogy egy autókázásra azért elvinne (ennyit értem kb), mondtam neki, hogy na nem, csá.


Na, ez nagyon különleges volt.

2019. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
53%
Vagy minden különleges, vagy semmi sem az. Olyan nincs, hogy valami az, valami nem.
2019. ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
38%

Legroszabbnevű!

Volt egy mitomániás exem,Ő adott elő ilyen történeteket. Az elképzelt barátnői Virág Jázmin....mindig ilyesmi randikon voltak.

2019. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Itt mindenkinek több accountja van? :D
2019. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Neten szóban már majdhogynem meghágott olyan merész volt, találkozáskor elfutott mellettem, utána mentem, hogy, most mi van.

Közölte, hogy siet az anyjához, mindezt úgy, hogy rám se nézett. Aztán elhúzott.

Azóta se beszéltünk :D

2019. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha nem volt első randim. Mindig valamilyen spontán talàlkozás vagy program van elsőre, ami inkább ilyen barátkozós dolog. Aztàn ha lesz folytatás, akkor van. Ha nincs akkor meg nincs.
2019. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Volt, persze.

Sok sok évig én is óriási lelkesedéssel idéztem fel néhányat, de ma már inkább meg nem történtté tenném mindegyiket.

2019. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%

Negatív értelemben különleges:

Hasonló, mint a korábbi hozzászólóé. Netes ismerkedés, képcsere, amikor találkoztunk végig engem kritizált (edzek többet, van felesleg a karomon és a hasamon, de ha ledolgozom jó nő leszek-175 cm-hez 55 kg vagyok, nem hiszem, hogy olyan sok ott a plusz zsír) Aztán órákon át azt ecsetelte, hogy az ő apja mennyire gazdag. Kijelentette, hogy hagyjam ott az egyetemet és íratkozzak át kőművesnek mert akkor egy suliba fogunk járni. Jövő kedden menjek fel a lakására. Mire ő hazajön a suliból készítsek neki palacsintát,mert az a kedvence. Kb 2 órán át hallgattam ezt úgy, hogy egyszer sem kérdezte meg velem mi a helyzet. Majd amikor mondtam, hogy akkor én megyek haza, szemrebbenés nélkül közölte, hogy most beszállok a kocsijába és a közeli földúton megd*g. Képen röhögtem és otthagytam.


Vicces:

Szintén netes ismerkedés, de kép nélkül. Csak a nevét tudtam és azt, hogy melyik városban lakik. Egyszer elmentünk a barátnőmmel bulizni abba a városba. A diszkóban bemondták a dj nevét és hát a kiszemelt srác neve hangzott el. A szívem is megállt. Gyorsan írtam neki, hogy itt vagyok, előtte táncolok, de semmi válasz. Nem voltam már szomjas. Írogattam neki egy ideig, de nem reagált, így kézbe vettem az írányítást és gyakorlatilag kiszedtem a dj pultból. Meglepődött, nem mondott semmit, de lesmárolt. Egész este jól elvoltunk. Hajnalban ültünk egymás mellett, beszélgettünk, egyszer csak kaptam a kiszemelt sráctól az üzenetet, hogy egész este engem keresett, de nem talált. Kiderült hogy abban a városban két egyforma nevű (és különleges vezetéknevű) egyén lakik és én pont nem arra másztam rá, akire kellett volna. Nagyon ciki volt,de a vége jól sült el.


Pozitív értelemben különleges:

Szintén netes ismerkedés, rengeteg beszélgetés. Megbeszéltük a randi időpontját. Egy nappal előtte írt, hogy készítsem az útlevelem és vegyek fel egy elegáns ruhát, de többet nem hajlandó elárulni. Másnap elvitt a szomszédos ország Operaházába, mert ott játszották az egyik kedvenc darabomat. Megnéztük és utána beültünk egy italra. Amikor haza vitt megcsókolt és kaptam tőle egy óriási liliom csokrot ami végig ott volt az autó csomagtartójában. Igazi nőnek éreztem magam.

2019. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!