Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok egy számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy számomra megfelelő férfit?

Figyelt kérdés

Reménytelen.. nap mint nap néznek az utcán, bókolnak, nap mint nap beszélgetek fiúkkal, mégsem ismertem meg senki olyat, akivel lelki kapcsot érzek és vonzalom is van. Azt érzem hogy mindenkinek kellek és egyben senkinek sem.

Egy sráccal találkoztam a neten, ő pedig nem itthon él és azt mondta, nem képes arra hogy simán beszélgessünk, mert annál jobban vonzódik hozzám és tudja, hogy semmi nem lehet belőle a távolság miatt, ezért csak kínlódás lenne neki. Én így is folytattam volna vele.. miért írja felül az érzelmeket a racionalitás?

Egyáltalán van esély manapság fiatalon megtalálni életünk párját? Én abban hittem mindig is, hogy keresés nélkül belebotlok. Létezik ilyen vagy komolyan tenni kell érte és gőzerővel küzdeni?



2019. máj. 29. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Gondolhatod azt, hogy az öledbe hullik és semmit sem kell érte tenned... szépen hangzik. De az élet nem így működik. Nagyon kis naív fiatalka lehetsz még, ha ilyen tündérmeséket elhiszel. Egy jó kapcsolatért nagyon sok erőfeszítést kell tenned és aktívan kell keresned azt, akivel klappoltok, különben maximum abból választhatsz, amit az élet véletlenszerűen eléd sodor. Nem sokkal jobb, ha Te választod ki, kivel akarsz egy párt alkotni? Na ugye...
2019. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Én meg pont ilyen lányra vágyok, csak az a baj, hogy már minden csaj a jóképű izmos pasikat vadássza és egy átlagos, kedves és rendes srácnak esélye sincs már.
2019. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Mélyen nézz magadba, és kutasd fel annak az okát, hogy miért van szükséged párkapcsolatra. Ne elégedj meg azzal a válasszal, hogy "mert az ember társas lény". Ez részben igaz, mert az ember valóban társas lény, viszont nem emiatt érzed úgy, hogy szükséged van valakire, aki teljesebbé tesz. Majd meglátod, miért. Nem akarom elárulni.
2019. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

minden csaj a jóképű izmos pasikat vadássza és


egy átlagos, kedves és rendes srácnak esélye sincs már."


Az az kedves+rendes = riadt -sovány- magányos

2019. máj. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Én így is folytattam volna vele.. miért írja felül az érzelmeket a racionalitás?"


Mert a férfiaknak szüksége van a fizikális érintkezésre , hogy megtudják élni , így nekik csak vágyódás , felhúzás és az nagyon nem jó nekünk.

2019. máj. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Rockarc ***** válasza:
81%

Mert alatalaban ilyenkor a noi resz teljesen elveszik az erzelmekben es csak a ferfiban van meg az a pislakolo racionalitas, amivel veget tud vetni az egesznek. Mert egy ilyen helyzetben mindket fel szenved, ha beismered magadnak ha nem. Hogy banja-e a ferfi? Igen, piszkosul. Jol dontott? Egeszen biztosan.


43F

2019. máj. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Mert senki sem elég jóképű számodra.
2019. máj. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Egyik se tetszik neked külsőleg, de bebeszéled magadnak, hogy nem érzel lelki kapcsolatot.

Valogatsz, szia 🤷‍♂️

2019. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem igazán tiszta. Most beszélgető partnert keresel, vagy életed társát? Mert ahoz nem csak racionalitás meg beszélgetés kell.
2019. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
En sem tartom rossznak a fiu donteset. Ha ennyire nem volt eselyetek normalis parkapcsolatra akkor ez volt a legjobb lepes.
2019. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!