Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Önbecsülés lent az ex miatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbecsülés lent az ex miatt, miközben kedves-jó emberek vagytok, járt már így valaki?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok az értékeimmel, a hűségemmel a végtelen kitartásommal a tisztelettel a megbecsüléssel az Ex iránt, aki mégis lelkileg eltipor mert egyszer "vétkeztem" nem megcsalás, nem hazugság "csak" az élet egyéb gondjai.
2020. febr. 5. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2020. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ex azt sugározza felém, hogy rossz vagyok és ez miatt szenvedek, miközben "sorban állnának" értem. A barátaim meg nem is értik ezt. Mégis számít és fáj annak a személynek a véleménye, aki a legfontosabb volt nekem. Ettől a gondolattól nagyon nehéz szabadulni és visszanyerni elhinni azt aki voltam és valójában vagyok, egy őszintén szeretni tudó és szerethető ember.
2020. febr. 5. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért adsz egy ilyen ember véleményére? Kiderült hogy milyen is valójában, lépj túl rajta. Az a lényeg hogy te tudod milyen vagy.
2020. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen! Ha kívülről figyelném ezt hát és sem mondanék magamra szépeket, hogy magamhoz térjek. De benne lenni ebben... szeretnék már igazán kívülről tekinteni erre, de még megsirat az érzés majdnem minden nap. Amiket Ő csinált (mint utólag kiderült) azokat mondta rám, azokkal gyanúsítgatott engem és elvette az önbecsülésem. Tudom, hogy valaki majd visszaadja, vagy én magamnak, csak idő kérdése.
2020. febr. 5. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Az önbecsülésed csak rajtad múljon, ne tedd másoktól függővé. Valamint ne foglalkozz azzal hogy mit ad vissza a sors és kinek, próbálj meg továbblépni.
2020. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!