Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szakítottunk mert azt mondta hogy idézem “most nem szeret” mert 10 perc múlva igen? Nem kérdeztem semmit inkább büszkén felálltam és elsétáltam!

Nem kerestük egymást 2 hétig én írtam rá mert a cuccai nálam maradtak, hogy mikor adjam oda vagy mi legyen és, hogy mennyire gondolta ezt komolyan meg-e akarjuk ezt beszélni?!


Nem tudom mi legyen, ez a “most nem szeret” megzavart, nem akarok könyörögni, úgy érzem vége, de szeretem Őt!


Semmi előjel nem volt! Csak besokallt a vizsgaidőszak és a sok melótól szerintem!


Haverok szerint makacs de megbánta!


Igazából az érdekelne volt veletek ilyen mi az hogy “most sem szeret”?


Köszönöm a válaszokat

N/ 22



2020. jún. 9. 06:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát csajszi, ha én szeretek valakit akkor szeretem vizsga időszakban is, túl sok munka ellenére is, ha lábszaga van akkor is, ha makacs akkor is, a hibáival együtt szeretem "most" is... Ilyen nincs hogy most nem szeretem.... 😕


Ez vagy arról szól, hogy nem fejezte ki jól magát (előfordul) vagy pedig tényleg nem szeret, nem "most" hanem úgy általában sem... Fel a fejjel.

2020. jún. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan van,általában hosszabb kapcsolatokban,hogy épp nem annyira lángol a szerelem,és emiatt azt érzed,hogy kevésbé szereted,de attól meg szereted,szóval érzel iránta szerelmet. De az,hogy azt mondja,”most nem szeret” azt nyugodtan ertsd úgy,hogy “nem szeret”. Barátom mérnöknek tanul,tele volt vizsgakkal,baromi jó átlagot hozott most is,mégis mindig volt rám ideje és mindig kimutatja,hogy mennyire szeret és eszébe nem jutna ilyet mondani.

22n

2020. jún. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
27 éves vagy, ne legyel naiv. Meg nem azt kene hallani, amit a haverok mondanak, meg kifogasokat keresni neki. O megmondta, lepj tul. Eleve nem lehetett nagy szerelem nala, ha egy ilyenre fogja a dolgokat.
2020. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
*22, nem 27
2020. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!