Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a legcikibb/gázabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legcikibb/gázabb tetted szakítás után :D?

Figyelt kérdés

Amit a feldolgozási folyamatban elkövetettél, akár a másikkal szemben, akár viccből, akár a saját gyászolási folyamatod alatt?


Nem feltétlen kell tudnia az exednek, vagy bárkinek :D


2020. szept. 7. 18:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Több ilyen is volt. Veret írtam arra a találkozóra, amikor tudtam, hogy szakítani fogunk. Szart se ért, és ciki volt.


Mai fejjel simán rábólintottam volna, hogy vége, és mentem volna a dolgomra.

2020. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
*verset írtam
2020. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Írtam hogy neki hogy járjunk össze szexelni
2020. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Megdugtam 2 hét alatt kb 10 nőt
2020. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én egy "aranyos" üzenetet hagytam a kapujukon, de szerintem nem tudja, hogy én voltam/nem is látta 😂
2020. szept. 7. 19:10
 6/18 A kérdező kommentje:

#3-as, belement?

#4-es, azt hogy?

2020. szept. 7. 19:11
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Bőgve üvöltöttem vele az utcán.
2020. szept. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
"feltörtem" a facebookját. Igazából nem nagyon kellett erőlködnöm, a legelső tippem a kutyája neve volt és bevált. Ott viszont már nem csináltam semmit, talán az üzeneteibe se néztem bele.
2020. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is a facebookját néztem meg, bár én nem feltörtem, hanem tudtam a jelszavát. Egy csomószor beléptem, és röhögtem rajta, ahogy próbált fűzögetni csajokat. Vicces volt, hogy mivel már ismertem őt meg a szövegeit, tudtam h hogy megjátszotta magát az üzenetekben, ahogy tette a szépet. Aztán a fele se volt igaz. :D ez nem ciki húzás volt részemről, hanem szemét, tudom. Nem vagyok rá büszke, de akkor vicces volt nagyon.
2020. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbáltam visszasírni magam. Sose jó ötlet!
2020. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!