Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakított miért keres utána?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakított miért keres utána?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérlek benneteket.

2020. szept. 9. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert szakítani, tehát kimondani és felrúgni egy kapcsolatot - ami lehet szerelmi, baráti, kollegiális - könnyebb, mint az utána támadt űrt valamivel kitömködni.
2020. szept. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges tippelgetni, lehet, hogy csak unatkozik. Vannak olyan kényszeres emberek, akik úgy gondolják, hogy az intelligens szakítás azt jelenti, hogy az exel barátkozni kell, és ők a másik lelki nyugalmát megzavarva vegzálják hónapokig, hogy ne legyen neki egyszerű pontot tenni a kapcsolatra.
2020. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Mivel írt rád? Ha szimplán csak beszélgetni akart akkor gondolom megakarja beszelni
2020. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Lássa vagy e olyan hüle, hogy visszamész;)
2020. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2es ezt nem értem.. elmagyarázod neked ha megkérlek rá?


4es hiányzom neki, vannak más problémái de nem értem miért kell a kapcsolat rovására mennie

2020. szept. 9. 17:54
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Miért nem kérdezed meg tőle? A másik, hogy ez neked hogy esik? Jól, rosszul?


Pl. volt egy barátnőm, csak pár hónap volt a kapcsolat, de nálam volt az egyik telefonja, mert ingyen tudtunk beszélni. Amikor szakított, akkor láttam rajta, hogy sajnál engem, és még meg is kérdezte, hogy nálam maradjon-e a telefonja, hogy tudjunk néha beszélni? Mondom nem. Magamba meg már csak annyit mondtam, hogy most szakítunk, vagy nem? Ha szakítunk, akkor minek beszélgetünk?


Aztán kisétáltam az ajtón, és azóta nem tudok róla semmit, 10 éve már. Ja de, valamikor ránéztem a Facebookjára, láttam van gyereke, de 0 érzést váltott ki belőlem. Konstatáltam a tényt, és ennyi.

2020. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%

Ilyenkor azert irogatnak, mert a szex az kene, de kapcsolat nelkul. Ha az nem mukodott, utana sem fog, de azert beprobalkoznak, hatha benne van a masik par menetben. Ilyenkor egybol a lenyegre lehet terni, mert mar nem kell ismerkedni, meg befuzni.

Kb. ennyi. Offold, ha nem akarsz sirni, elobb tullepsz.

2020. szept. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!