Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Újrakezdés. Van ilyen sztorid?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés. Van ilyen sztorid?

Figyelt kérdés

Olyan történetek érdekelnének, akik szakítottak a párjukkal, de végül a szakító fél újra felkereste az exet?

-Miért szakítottál?

-Mennyi ideig voltatok külön?

-Mi történt utána, szóba állt veled az exed, összejöttetek újra?

-Ha igen, működik?



2020. szept. 17. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van.. Se veled se nelkuled.. Evekig huztuk.. Ido kozben kiderultek a patkany dolgai, miket muvelt a hatam mogott.. Nem kezdenem ujra vele soha ha fizetnenek sem.. Szerintem nem jo mar ami egyszer megszakadt..
2020. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már több ilyet, kb. 5x szakítottak "de most tényleg végleg" évekig rabolták egymás idejét ezzel az agóniával.
2020. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ. Miért szakítottak/tok? Nyílván megcsaláskor nem működik.
2020. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ember az életemben, akivel hónapokig még csak egymásra sem néztünk. Egy napon ő volt az, aki megszólított, és ő volt az, aki írt nekem. A mai napig része az életemnek, de már nem bízom benne, és ennek meg is van az oka. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni!
2020. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

8 évvel ezelőtt házibulin találkoztunk, jártunk 2-3 hónapot, szakított velem. Én már akkor hulla szerelmes voltam belé.

Akkor azért szakított, mert hajrá volt az egyetemén, frissen szakított előző barátnőjével, nem fértem bele az életébe.


Rá másfél-2 évre újra próbálkoztunk, de csak szexkapcsolat féle volt. Szerencsétlenkedtünk, szakított, újra együtt lettünk. Ekkor az volt a baja, hogy a munkahelyén próbált beilleszkedni, az alá beosztott emberek 20-30 évvel idősebbek voltak mint ő, ismeretlen volt számára a helyzet.


Végül 5 éve alkotunk egy párt, majdnem 2 eve együtt élünk. Működik a kapcsolatunk olajozottan, harmóniában, szerelemben.

2020. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt 3 évig egy se veled - se nélküled katyvaszom az exemmel, de csak időpocsékolás volt nyilván.
2020. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Három hónapja költözött el tőlem.. másfél hét után elkezdtünk beszélgetni, majd találkozgatni... három hét után azt mondta nem akarja folytatni, de írogattunk tovább, megint összejöttünk.. aztán megint kilépett az életemből, azt mondta végleg.. három hét után megint visszajött, egy éjszakára, aztán megint azt mondta, nem akar semmit.. ez múlt héten volt, tegnap itt aludt, ma is jön. Bele ne menj ilyenbe, ne legyél olyan gyengelelkű, mint én, ez egy szenvedés, meg kell tőle őrülni. Olyan, mint a szárazköhögés, mindig visszajön, és nem tudom hibáztatni, mert én vagyok a szerelmes kis hülye, aki hagyja, hogy lábtörlőnek használják.
2020. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7-es aterzem.. Ugyanilyen gyenge vagyok..

Ha akarna jönni, engedném valszeg.

Ő is ugyanúgy írogat, de néha szíven dof, hogy soha többet nem fog sem írni, sem együtt nem leszünk.

Mire én lenyugszom, felbukkan ő..


Most ezt befejeztem, ezeket a lehetőségeket elvagtam.


Kíváncsi leszek, a későbbiekben előkerül-e még, mert ha akarja, úgyis megtalálja a módját..


Ha nem, akkor csak szórakozni akart és utólag majd sajnálom, hogy sokáig ezt hagytam.


Szomorú ez, nem tudom, olyan emberek hogy tudják bántani szándékosan azt az embert, aki egykor a mindenük volt, hosszú ideig szerettek.

2020. szept. 17. 21:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ilyenek fel-felbukkannak Kérdező, de nem azért, mert hűdeszeret. Hanem csak az egója miatt, hogy megbizonyosodjon róla, hogy még mindig utána keseregsz.
2020. szept. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, sejtem..

Az a legjobb, ha minden lehetőséget megszűntetek számára, ne tudjon keresni..

2020. szept. 18. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!