Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férfiak tényleg kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg kicsit később szenvednek a szakítástól? És jelent valamit az, ahogy olyankor könyörögnek, csúsznak másznak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 19. 01:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Embere válogatja.
2020. szept. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

1#

Igaza van.Egyszer sem csúsztam,másztam.Többször szakítottam,mindahányszor velem.Ezek jól átgondolt,visszavonhatatlan lépések voltak,és érzelem nem volt bennük sok.Igyekeztem mindig a körülményekhez képest kíméletes módon,emberségesen lezárni dolgokat,és nem sértegetni,megalázni senkit sem.

Amikor velem szakítottak,olyankor csak dühös voltam,főként magamra,de tudomásul vettem,és nem futottam senki után.


Kétszer volt,hogy visszacsinálták volna az egészet,habár jól tudta,hogy nálam ez nem lehetséges.

Soha egy nővel sem jöttem össze újból,egyszer sem.



50F

2020. szept. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Aha. Azt jelenti, nem jött össze a màsikkal.
2020. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Soha nem könyörögnék annak, aki szakít velem, akár érdemtelen, akár rászolgáltam. Tisztelem annyira hogy elfogadom a döntését, még ha nagyon rosszul esik is. Ha indokolja, meghallgatom, ha semmit sem mond az okokról, az sem probléma. Egy párkapcsolathoz 2 ember kölcsönös szimpátiája szükséges, ha ez megbomlik, akkor annak sajnos vége.
2020. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én azonnal és utána folyamatosan szarul vagyok. Az meg ha mondjuk visszamennék annyit jelent hiányzik a nő és még mindig szeretem, hajlandó vagyok megoldani a problémákat.
2020. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 irigyellek, hogy ilyen rideg tudsz lenni. Ahogy leírod, már-már érzéketlen.
2020. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért az sem normális, amit a #2 kommentelő le írt... Isten ments egy ilyen pasit kifogni! Azért valljuk be, mi nők.. Ha szakitunk is, van olyan eset, hogy igenis várjuk azt hogy a szeretett férfi keressen minket, mert ez egyfajta "bizonyíték" számunkra, hogy nem vágyik más nőre, minket szeret stb...

Te meg kérdés és válaszok nélkül egyazegybe elengedsz akárkit..?! Hát... Nem tudom 😁😁😁😅

2020. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Jajjjistenem...soha többé még egyszer olyat mint a #2
2020. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7#

A tudomásulvétel nálam azt jelenti,hogy kérdések,és válaszok megvoltak.Ezek után nem látom be,hogy nekem miért kéne még 3héten át,vagy honapokra rá kérdések után kutatni,vagy valami bonyolult relytélyt keresni.

Nem azt írtam,hogy fél mondatban lerendeztük a kérdést.

Azt írtam,ha valamiben döntöttem,azt nem változtattam meg.

De majd máskor beleadok mindent,könnyek között,hogy bizonyítékokat szolgáltassak utólag valakinek,aki elhagyott!:)


Bizonyítékokat akkor kell szolgáltatni,mikor ott kell lenni!Nem utólag.

És akkor te sem utólag vársz rájuk,hanem tudod,hogy akkor és ott rád vágyott,amikor kellett,és bizonyított.

2020. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

...és nem csak érzéketlen (ahogy már írták) de még goromba és indulatos is...


#8

2020. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!