Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férfiak tényleg kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg kicsit később szenvednek a szakítástól? És jelent valamit az, ahogy olyankor könyörögnek, csúsznak másznak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 19. 01:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#2 esnek teljesen igaza van. pedig aztan ram nem lehet mondani h, ezeketlen vagyok. Mindent megtettem ha szakitottak de konyorogni en sem szoktam senkinek. Eljen boldogul, sok szerencset! Aztan majd ha lefutottak a kotelezo koroket es rajottek h, baromsagot csinaltak akkor persze jon a "hogy vagy mi ujsag veled?" uzenet vagy telefon... eddig egy no volt akivel folytattam volna de meg nincs itt az ideje
2020. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!