Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után, hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha megengeditek leírnám a történetemet. 3 éve jöttem össze a leányzóval, én már dolgoztam mikor összejöttünk. Szerencsére viszonylag jó fizetéssel rendelkeztem. Az anyós már az elején megmondta, hogy többet képzelt a lányának, konkrétan diplomás embert.. A lány egyetemre jár, de fizetős és én úgy látom szó szerint csak egy diplomát ad, tudást nem. Tulajdonképpen alig van órája. Felvette a diákhitelt, én tettem félre a jövőnkre.

Volt, hogy más palinak küldözgette magát messengeren és lebukott, kidobtam. 1 hét után "megbánta" és sajnos visszafogadtam. Nem volt rendes bizalom. Igyekeztem a kedvében járni, jártunk többször is külföldön a három év alatt, de csak a hibát látta bennem a végén. Barátnők és a szülő is ellenem beszélte nem értem miért. Próbáltam megkérni, hogy menjen át egy olyan egyetemre, ahol van esély állami képzésre, de ezt úgy vette, hogy megszólom az iskoláját.. Kicsit úgy érzem bele kényelmesedett a helyzetébe.

Többször is megmondta nem halad előre a kapcsolatunk pedig egyedül nekem volt jövedelmem ő azt a keveset amit keresett, ha dolgozott is elkávézgatta, vásárolta. Hogy lehet előre haladni, ha nem gondolozunk felelősen?

A lány megismerése előtt vesztettem el édesapámat és elég kemény pofon ez most nekem újra. Kapcsolatunk végén már alig akart időt tölteni velem, itt a végén összekaptunk és nem lehetett vele beszélni, nem akart békülni. Úgy éreztem ő a lelki társam és a legjobb barátom is egyben, de minden jel inkább arra mutat, hogy amíg én dolgoztam ő már mással volt.. Borzasztó szarul élem meg, olvastam praktikákat eljárok futni, edzeni stb, de ha van valami ötlet ami segítene azt szívesen fogadnám. A lány most a világ legboldogabb embere, én meg rottyon vagyok. Úgy "köszönt" el, hogy ezek a dolgok amiket én csinálok neki nem kellenek. Nem kell ez, hogy a jövőre gondolok stb.. 25F/22L



2020. szept. 20. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiszer megalázott és még te érzed magad szarul a szakítás miatt?

Szedd már össze magad és lépj tovább!

2020. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Szakítás után látom már én is mikben vagyok hibás.. De igazad van, ez nem mentség a dolgaira.
2020. szept. 20. 18:39
 3/8 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Sajnálom hogy így alakult. Ha olvasgatsz itt néha, meg beszélgetsz emberekkel, rá fogsz jönni, nem egyedi az eseted. Sokan sajnos akaratlanul használják ki a másikat. Neked kellett volna észnél lenned,hamarabb észrevenni a problémákat. Az felelős gondolkodás, ha Te beleteszel mindent, a párod meg nem... és nem szólsz neki, nem beszélitek meg?!

Írásod alapján nekem úgy tűnik, két külön világban éltek. Lehet bármekkora a szerelem, ha vannak olyan nézetkülönbségek köztetek, amelyek idővel úgyis kibuktak volna.

2020. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát lehet igazság abban amit mondasz (két külön világ).

Az is biztos, hogy nekem kellett volna előbb lépni.

2020. szept. 20. 18:51
 5/8 Alessandro10 ***** válasza:
77%

3-as vagyok. Én átéltem milyen az amikor éveken keresztül pakolsz a kapcsolatba, gondoskodsz a családodról, mert felelősséget vállalsz értük is,szereted őket,... a másik pedig lelép mással, mert neki úgy jobb.

Akkor legyen! Az az ő élete, ez pedig a Tiéd.

Lesz másik. Tanultál belőle, a következő kapcsolatban majd nem követed el ezeket a hibákat. Ott más bajok lesznek. De az élet nem áll meg.

2020. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A problémákat egyébként jeleztem neki többször is, de inkább támadásnak vette.
2020. szept. 20. 19:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt a gyakorin mindig racionálisan közelítik meg a dolgot a válaszolók, nem mindig gondolnak bele abba, hogy mint a te esetedben is a szerelem sokmindent megenged a másik fél számára, pláne ha ilyen szinten kötődik hozzá. Tudom, mert hasonló cipőben járok.

Szerintem az, hogy elfoglalod magad az jó és az is, hogy koncentrálsz magadra. Viszont ne feledkezz meg a depresszív időszakokról sem. Gondold át mi miért nem működött, mi volt jó mi volt rossz, aztán mivel te a részedről úgy olvasom megtettél mindent, gondolj arra, hogy hányan értékelnék rajta kívül ezt a rengeteg pozitívumot és nézz előre.

2020. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen jól látod sajnos a szerelem elvakított és engedtem. Vissza is élt vele valószínű a teljes igazság sose derül ki.
2020. szept. 20. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!