Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak ha halálosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha halálosan hiányzik az exem, és nagyon szeretem?

Figyelt kérdés

már 2-3 hónapja hogy szakított velem, és szinte minden nap siratom. És több apróbb dolog miatt voot csak a szakítás, és most meg szóba se áll velem, tiltott.

Csak a visszahódítást tudom megoldásnak elfogadni, ehhez bármi tipp, okosság? A kereséssel csak távolabb taszítottam.

Nekem ö volt az igazi kis csodám, aki majd a feleségem lett volna 😪


2020. szept. 21. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Viszont te nem voltál az ő kis csodája, aki majd a férje lesz, mert már nem szeret. Mit nem lehet ezen felfogni, ha le is tiltott?
2020. szept. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De miért nem?? Hogy lehetne visszaszerezni a szeretetét. Nekem soha nem kell más
2020. szept. 21. 11:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyedül maradsz.
2020. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ő elutasított, egyértelműen nem ő volt "az igazi" számodra.

Tiltsd le őt, töröld le a képeit, az üzeneteket.

2020. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De mitől változhat valakinek hirtelen így meg az érzése?

Akkor egyedül maradok.. kell hogy legyen megoldas, mégha csak 0,1% esély is van. De szinte már mindent megpróbáltam..

2020. szept. 21. 12:27
 6/8 anonim válasza:
100%
Engedd el őt, mást nem tehetsz. Hidd el sokan mentek ezen keresztül, mint te, hogy elveszítették a szerelmüket. Közhelyesen hangzik, de az idő segíteni fog, és megtalálod majd az "igazit". Magadnak ártasz, ha görcsösen ragaszkodsz hozzá, mert soha nem fogod tudni elengedni és így nem találhatod meg a boldogságot. Okkal lett vége, ha két ember nem egymáshoz való, előbb-utóbb elkerülnek egymás mellől.
2020. szept. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyu ugyanezen megyek most keresztül. Az érzései nem hirtelen változtak lehet már régóta felbukkant egy harmadik fél. Úgy néz ki nálunk is. Sok mindent nem tehetsz én is mentem utána szart a fejemre. Nekem is ő volt a mindenem, de hidd el ha szeretne már rég megbocsátott volna. Ne keresd, már én sem teszem. Most kieli magát lehet, aztan később lehet keresni fog, hogy megbánta. Neked és nekem remélhetőleg arra már lesz egy olyan párunk aki megbecsül minket. Hiába vannak viták egy őszinte szerelmet nem engedünk el ennyivel ez legyen az eszedbe. Azt latni, hogy te szeretted ő viszont úgy néz ki nem.
2020. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha azt látja nélküle is jól megvagy és újra vonzódni kezd hozzád még az is lehet visszamegy. De erre ne alapozz.
2020. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!