Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rosszul esne, ha a szakításoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne, ha a szakításotok után nem sokkal az exeteknek már új párja lenne?

Figyelt kérdés
Mire gondolnátok, mit éreznétek ilyen szituációban?
2020. szept. 21. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Semmit.


Nem arról van szó, hogy meghalt valaki és gyászolni kell hetekig feketében. Még is mire várjon , meddig várjon?


Egy nagyon nagyon ostoba felfogás az emberek részéről, mikor...jajj nem is szeretett ha ilyen gyorsan talált valakit....


Szerencséje van, miért kéne pityeregni meg otthon ülni meg búslakodni?

2020. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Rosszul is esne, meg nem is.

Mi 8 évig voltunk együtt, biztos lennék benne, hogy nem teszi túl magát rajta pár hét alatt.

Ha mégis kapcsolata lenne, nem őszinte lenne, csak hogy könnyebben felejtsen.

De amúgy azt gondolnám röviden, hogy menjen az ilyen a p*csaba... :)

2020. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen, mert azt érezném, hogy nem voltak őszinték az érzései, ha ilyen gyorsan túltette magát rajtam.
2020. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen,rosszul esett. Mert konkrétan tudom, hogy nem szakítás után ismerte meg, hanem miközben velem volt, és kitudja mi történt, vagy mióta nézett hülyének. :)
2020. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dettó, mint a 4-es. Rosszul.
2020. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2020. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Remélem boldogok lesznek.
2020. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4es ugyanez.. Szetmentunk masnap vitte haza.. De mikozben en voltam ktam neki hetekig ment a sztori a hatam mogott ugyh nem aznap kezdodott.. Gusztustalan..
2020. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!