Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A pasik a szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik a szakítás után jönnek rá mit veszítettek?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya módon bánik velem, elküld minden alkalommal amikor én félre teszem a büszkeségem, és próbálkozok...

De van mikor kihúzom belőle nagy nehezen hogy szeret.. Hiányzom neki. De neki a nyugodtság kell mert hogy én állandóan kötöszködöm és sok a vita... Ő mindent kötöszködésnek vesz. Sokszor nem is értem miért vagyok ennyire oda érte, hiszen egy érzéketlen tapló. De nagyon szeretem ennek ellenére.


Most nem fogom keresni, és talán majd pár nap múlva keresni fog ő, ha rá jön milyen csúnyán bánik velem. Ha meg nem keres, akkor ennyi volt! Nagyon rossz ez az időszak, szenvedek...

Nektek mi a velemenyetek?


2020. szept. 21. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy ugyanebben vagyok benne hónapok óta.


Muszáj lesz neked meglepned és letiltanod mindenhol, mert sosem lesz vége.

(Igen, ha te nem keresed, pár nap vagy hét múlva felbukkan, de csak b*szogatni fog..)


Ha fontos vagy neki, majd megkeres személyesen.

2020. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ő hihetetlenül büszke és öntelt ahoz hogy személyesen ide jöjjön! Soha nem volt rá pl, akárhányszor össze vesztünk.. :(
2020. szept. 21. 19:47
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Rájönnek, mit veszítettek, de változni általában utána sem szoktak. Csak mondom.
2020. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem feltétlen jön rá, hogy mit vesztett. Írtad, hogy érzéketlen, én is nagyon hasonló beállítottságú ember vagyok és én pl. soha senkiért nem voltam hajlandó sírni. Inkább magamat fejlesztettem és találtam mást, az ilyen játszmázásoknak nem sok értelmét látom mert egy ilyen tipus vállat von és megy tovább.
2020. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Arra is rájön ék, hogy mit nyernek.
2020. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Gyerekes egy viselkedés ez.
2020. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Én arra jöttem rá, mit nyertem. Szabadságot! :D
2020. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy én megértem a srácot! A legtöbb férfi ezt akarna egy kapcsolatban: nyugalmat! De ha már fél óráig nem csinál semmit, akkor unalmas, meg jön a nő és nyaggat, meg beleköt mindenbe, mert ő meg unatkozik és szeret drámázni meg cirkuszolni. Utána meg jön a lelkizéses baromkodás. Hogy ugye szeretsz? Tényleg így van. Kinek van erre szüksége? És sokan rájönnek hogy nem éri meg ezért kapcsolatban lenni, még a pináért sem.
2020. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#3-ra hallgass...Nem változnak :( A forgatókönyv többedik nekifutásra is ugyanaz...Csak azt nem értem, ha saját maga tudja, hogy megváltozni nem tud, akkor miért van újabb és újabb nekifutás 😔 Ahelyett, hogy egy percig is foglalkozna azzal a másik hülyével...még egy idegennel sem kellene így szórakozni...☹ De csak mondja, csak mondja, pedig ha már így van, olyan jó lenne már nem összefutni végre állandóan, nem emlékeztetve...se erre-se arra :(
2020. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
...kérlek simulj bele a tömegbe, ne vegyél észre, ne reagálj, hagy ne vegyelek észre :( ...mert újra és újra emlékeztetsz, hogy amennyire haragszok rád, legalább annyira hiányzik a társaságod... :(
2020. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!