Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A pasik a szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik a szakítás után jönnek rá mit veszítettek?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya módon bánik velem, elküld minden alkalommal amikor én félre teszem a büszkeségem, és próbálkozok...

De van mikor kihúzom belőle nagy nehezen hogy szeret.. Hiányzom neki. De neki a nyugodtság kell mert hogy én állandóan kötöszködöm és sok a vita... Ő mindent kötöszködésnek vesz. Sokszor nem is értem miért vagyok ennyire oda érte, hiszen egy érzéketlen tapló. De nagyon szeretem ennek ellenére.


Most nem fogom keresni, és talán majd pár nap múlva keresni fog ő, ha rá jön milyen csúnyán bánik velem. Ha meg nem keres, akkor ennyi volt! Nagyon rossz ez az időszak, szenvedek...

Nektek mi a velemenyetek?


2020. szept. 21. 19:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%

" De neki a nyugodtság kell mert hogy én állandóan kötöszködöm és sok a vita... Ő mindent kötöszködésnek vesz."


Én úgy látom,hogy a szakítás után rájön,hogy mit vesztett.

Rengeteg idegesítő pillanatot veled.

2020. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem, arra jönnek rá, hogy a nő mit veszített.
2020. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!