Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rossz választás volt, tegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz választás volt, tegyem vagy ne?

Figyelt kérdés

Az előző kapcsolatom majdnem 6 évig tartott, bele untam a srácba, fiatalok is volunk és szakítottam, egy másik srác miatt, akibe időközben nagyon bele szerettem ez már 3 éve se veled se nélküled kapcsolat. Most is épp szakítottunk, megalázott szóban hogy kocc meg ilyenek...


Eközben küldi a barátnőm a képet hogy az exem most szombaton vett feleségül egy nőt akitől már gyereke született kB fél éves a pici..


Most az van bennem, hogy át küldeném ennek a k*cs*gnek a képet, egy olyan szöveggel hogy nézze meg.. Ezt szalajsztottam el miatta, és hogy ő sosem lesz ilyen férfi...


Tudom megerdemlem a szenvedést mert enis azt okoztam az előző pasimnak.. A karma...


Még tulajdon képp persze ő nem tehet róla hogy miatta hagytam el az előzőt.. De valahogy vissza akarok vágni, amiért folyton megaláz, elkuld...


2020. szept. 22. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha ilyen szemet a jelenlegi parod akkor ezzel semmire se mennél. Én a helyedben végleg szakítanék vele, és kérésnek egy normálisabb pasit
2020. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Ne tedd! Ezzel csak saját magad aláznád meg előtte.
2020. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is cakk magadat alázod meg. Ha meg akarod alázni, akkor ignorald teljesen.
2020. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben megfogadom. Akkor nem küldöm el, de pedig ez eléggé fájt volna neki 😁
2020. szept. 22. 19:54
 5/12 Ramos ökle ***** válasza:
86%

Majdnem azt hittem, h véletlenül a tini kapcsolatokra kattintottam. :D

Nagyon durván gyerekes vagy. Jellemileg értve, nem úgy, mint az exed. :D

De az is lehet, h ez csak trollkodás így estefelé? Remélem.

2020. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem összeilletek. A karma mindig a nyomodban lesz
2020. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
a karma mindenkit utolér,ha te rosszat tennél ugyanúgy rossz maradna a karmád,csak legyél különb és mutasd hogy nem egy szinten vagytok,én is ezt csináltam,pedig exem csúnyán átbaszott,elhordhattam volna minden utolsónak,de szerintem jobb megoldás hogy az élet vissza adja majd neki és rám korrekt emberként fog emlékezni,aki még ilyenkor sem bántotta:)
2020. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor küldd el neki, ha tényleg nem akarsz már békülni vele.

De mindenképpen ignoráld, hagy vegye csak észre magát.

2020. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem miatta szalasztottad el. A te döntésed volt, hogy szakítasz, mert unalmas. Most megkapod az izgalmat, amire vágysz, és nem is tudsz szabadulni.

Ki milyet szakít, olyat szagol.

2020. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Ennek semmi köze a karmához. Meguntad, nem szeretted már, hát szakítottál vele. Az új kapcsolatod meg nem vált be. Van ilyen. Attól mèg a règit akkor sem lett volna èrtelme folytatni, ha már nem úgy viszonyúltál hozzá. Most csak azèrt, hogy szingli mègse legyèl már? Semmi èrtelme. Ès úgy látom az ex sem bankódott utánad sokáig, ha 3 èv után már egy fèl èves gyerekkel büszkèlkedik. Szóval azt gondolom annak a számításnál megvolt már az ideje.

Viszont te meg szedd össze magad, ès ne ragadj benne egy ilyen semmilyen fostergerben.

Tiltsd le, töröld mindenhonnan, ès lèpj tovább. Na az lesz neki a "kocc".

Neked meg esèlyed lesz találni èrtelmes párkapcsolatot.

2020. szept. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!