Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rossz választás volt, tegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz választás volt, tegyem vagy ne?

Figyelt kérdés

Az előző kapcsolatom majdnem 6 évig tartott, bele untam a srácba, fiatalok is volunk és szakítottam, egy másik srác miatt, akibe időközben nagyon bele szerettem ez már 3 éve se veled se nélküled kapcsolat. Most is épp szakítottunk, megalázott szóban hogy kocc meg ilyenek...


Eközben küldi a barátnőm a képet hogy az exem most szombaton vett feleségül egy nőt akitől már gyereke született kB fél éves a pici..


Most az van bennem, hogy át küldeném ennek a k*cs*gnek a képet, egy olyan szöveggel hogy nézze meg.. Ezt szalajsztottam el miatta, és hogy ő sosem lesz ilyen férfi...


Tudom megerdemlem a szenvedést mert enis azt okoztam az előző pasimnak.. A karma...


Még tulajdon képp persze ő nem tehet róla hogy miatta hagytam el az előzőt.. De valahogy vissza akarok vágni, amiért folyton megaláz, elkuld...


2020. szept. 22. 19:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ès úgy látom az ex sem bankódott utánad sokáig, ha 3 èv után már egy fèl èves gyerekkel büszkèlkedik.

Mégis meddig kellett volna várjon ha a kerdező már mással volt?

3 évig? kicsit tulzol 10es.


Nem karma csak valoszinu nem ugy szakitottal az előzővel ahogy kellett volna. Általában ha ártatlanul megbántunk vkit és ö kiván vmi rosszat az megtörténik. EZ az esetek legtöbbségében igy van. Ezért ne bánts soha senkit se ha "ártatlan" vagy csak ugy.

Tudod amit vet az ember azt aratja is, vagy sokan ezt ugy mondják h karma. De mindig lehet változtatni rajta és ez a jó.

2020. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Mégis meddig kellett volna várjon ha a kerdező már mással volt?


3 évig? kicsit tulzol 10es."


Nem túlzok, csak nem èrtetted a mondanivalójat a mondatomnak.

Arra cèloztam ezzel, hogy az ex is valószínüleg gyorsan túltette magát a szakításon, következèskèpp már neki sem lehettek mèly èrzèsei a kèrdező felè. Ezzel pedig azt akartam alátámasztani, hogy nem feltètlen volt az a szakítás hiba.

2020. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!