Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen érzés, hogy ex lettél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, hogy ex lettél?

Figyelt kérdés
Mit döntöttél el a jövődre nézve?
2020. szept. 25. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Szuper.

Azt döntöttem el, hogy ha legközelebb nem érzem magam jól a kapcsolatomban, nem várok fél évet arra hogy szakítsak.

2020. szept. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem ex lettem, hanem szabad.
2020. szept. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mármint kinek milyen érzés?


Nekem nem tartozik bele a lényeges identitás érzetembe az, hogy egykor valakinek a barátnője voltam és most az exe vagyok. Ez számomra lényegtelen, tévedtünk, az élet megy tovább.


A kérdés úgy hangzik, mintha valakinek ez határozná meg az identitását, hogy ő “valakinek az exe”.

2020. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Fantasztikus, én akartam, és nem bánom egy percre sem 😜
2020. szept. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ... amikor még szerelmes voltam és közölték nem fog működni, hát az baromi sz.r érzés. Átmegy az ember az egyes fázisokon, még reménykedik, tanácstalan mit ronthatott el, emészti magát mit kellett volna máshogy csinálnia stb. utána múlik a rossz érzés és tovább tud lépni. Rájön, hogy bár hibázott, de tulj. képpen nem illettek össze.

Ha meg közös megegyezéssel, mert mindkét fél belátta ez így nem működik. Nos akkor meg semleges, emlékszel a jóra és lezárod.

Ha meg te zártad le, lépsz ki egy rossz kapcsolatból - na akkor az meg a megkönnyebbülés érzése, mintha pillekönnyűvé válnának a lépteid.

2020. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
van az a szitu amikor nem számít hogy ex lexel:)
2020. szept. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem ex lettem hanem szabad... Hiába szar érzés főleg ha megcsaltak de akkor is hidd el idővel be látod hogy sokkal jobban járt az ember
2020. szept. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Szar érzés főleg amikor te szeretted és bármit megtettel erte de ő hirtelen 180 fokos fordulatot vesz és eltol magától, bánt, megalaz,hazudik abban hogy elutasítja teljesen egy férfi közeledését (bár én már azt is eltudom képzelni, hogy ő kezdemenyezett elobb), majd kikényszeríti belőled hogy kimond, hogy vége van, fejedhez vág minden szart egyik pillanatban, a másikban pedig játszik az érzelmeiddel (pozitív dolgokat mond). Közös dolog intézésénél is direkt elmond olyan dolgokat amik fájdalmat okoznak.
2020. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 Ez esetben számomra megkönnyebbülés lenne utólag, hogy vége van..

Ha valaki így kezd viselkedni veled, akkor továbbra is kapcsolatban akarsz vele maradni? Ezt nem értem.


Azt elhiszem, hogy rossz érzés, ha valaki megbánt, megváltozik a viselkedése veled szemben.. de az már mártír, aki ennek ellenére ragaszkodik egy ilyen romlott kapcsolathoz.

2020. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Már az exem. Nem vagyunk kapcsolatban,csak fáj még mindig, hogy így viselkedett velem. Nem olyan régen lett vége, ő azóta már mással van. Tipikusan az a típusú nő aki egyik faszbol a másikba ul. Erre utólag döbbentem rá, bár legbelül mindig sejtettem.
2020. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!