Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van bárki is, akit meghatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bárki is, akit meghatott valaha a "jobbat érdemelsz" sablonszöveg?

Figyelt kérdés

Nem értem, szakításkor miért kell ilyen dolgokkal nyugtatni a még szerető felet.

Az az igazság, hogy szerintem mindenki fel tudja mérni és el tudja dönteni, neki mi a jó.

Még ha tisztában is vagyok vele, hogy lenne jobb is, de őt választottam.

Ha valaki ennyire alul becsüli magát, akkor miért kezd következő kapcsolatba?

Tudnillik az exem már kifelé kacsingatott, ismerkedett valakivel az elválásunk előtt.

Én megéltem mellette rengeteg dolgot. Rossz, szörnyű dolgokat, amiket ő csinált/okozott, de tényleg, a kapcsolat utolsó szakaszában. (természetesen előtte minden rendben volt)

Erre képes nekem azt mondani, hogy jobbat érdemlek?

Szerintem azt érdemeltem volna meg, ha a szenvedésemért és a kitartásomért cserébe végül visszakapom a boldog életünket.

De nem, ő inkább elengedte, mert sok rossz dolog történt, beismeri, hogy ő okozta, de akkor is.

Na de ha én ,,jobbat érdemlek" , ergo még mindig rossz embernek tartja magát, akkor miért is akar rosszat nyújtani a kiszemeltjének is? Vagy majd neki csak jót "ad"? Annak, aki semmit nem tett meg érte, semmit nem élt meg az általa okozott rossz dolgokból. Ő megérdemli a "jobbat" belőle?


Most talán boldognak kellene lennem attól, hogy egy elcsépelt sablondumával lezárja az egészet?


Ti hogy viszonyultok ezekhez a szövegekhez?



2020. dec. 7. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Bla bla. Én ennek a mondatnak nem szentelnék ennyi szöveget.


Tök mind1 mit mond, nem akar veled lenni, pá, azután csináljon amit akar, nem a te dolgod.


'Az az igazság, hogy szerintem mindenki fel tudja mérni és el tudja dönteni, neki mi a jó.' - Sajnos, nagyon sajnos ez nagyon nem igaz. De tény, hogy ez lenne egy tökéletes világban :)

2020. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben, és tulajdonképpen igaza volt. Én nagyon szerelmes voltam, ő viszont kedvelt, de nem érezte ezt. Barátságból indult a dolog, nagyon egy hullámhosszon voltunk, hasonló érdeklődés, hobbik, értékrend. Vonzalom volt a részéről, de nem lett szerelmes. Nem azt mondta, hogy nála jobbat érdemlek, hanem hogy olyat, aki viszont szeret. Akkor nagyon fájt, de igaza volt, nagyszerű érzés, mikor valaki odavan érted, nem csak jól érzi magát veled.
2020. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

És az a gáz, amikor egy ilyen hazug es szánalmas szöveg után még rád ìr pár hónap múlva😂

Nevetséges bohóc pali.

Azt kívánom mindenkinek, akit ilyen szöveggel koptattak le, hogy keresse újra az illető és el lehet küldeni a fenébe. Én is megtettem💃

2020. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hidd el 3-as, az én egomnak is jól esne.

De szerintem ilyen nem lesz, vígan ellesz az utódommal...

A közös éveink így mentek a levesbe egy pillantás alatt. :)

2020. dec. 7. 20:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Kétszer biztosan voltam ilyen helyzetben, hogy ezt mondták és biztos voltam benne, hogy igazuk van :)
2020. dec. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem azt mondja, hogy milyen szép/értelmes gyerekeitek lennének, addig nincs semmi gáz :D
2020. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 szép lehet, de értelmesek nem lettek volna szegények 😂
2020. dec. 7. 22:41
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyet az mondott, aki megcsalt. Ebben az esetben igaz volt. :D
2020. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedvencem: én ennyit tudok nyújtani. Oh igen, másnak meg többet. Nagyon szánalmasak ezek a dumák.
2020. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én már mondtam szakításkor ezt. Hatalmas igényei voltak, állandóan kioktatott és mindem lépésem után végig kellett hallgassak egy sztorit, hogy xy meg yz mennyire jobb nálam. Nem küldtem el az anyjába és inkább (hogy elkerüljem a veszekedést) csak annyit mondtam, hogy úgy érzem nem vagyok elég jó neki és, hogy jobbat érdemel. Van annyi tartás bennem, hogy ne sértegessek másokat még ha meg is bántanak...benne nem volt.
2020. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!