Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak, ti bántátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti bántátok meg valaha, hogy szakittottatok pártokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Volt olyan veletek, hogy nem működtek jól a dolgok (esetleg a nő hisztizett sokat) és elegetek lett. Elkezdte tej bulizni, nézelődni. Majd ténylegesen szakittottatok baratnotokkel, mert már nem birtatok idegileg.


De aztan úgy éreztétek, hogy hülyeség volt, mert nem voltak megoldhatatlan problémák és egy csaj se olyan, mint ő volt?


Velem ez a helyzet, bánom nagyon, hogy ez lett, de túl büszkének érzem magam, hogy visszamenjek. Pedig bármit megadnek, hogy vele legyek. (2 hónapja van vége)



2020. szept. 17. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Utána a magány és a szexhiány miatt rövid távon mindig bántam, hosszútávon pedig örültem neki.

Ne legyél hiú, ha ő is szeretné hogy vele legyél akkor mindenkivel kiszúrsz.

2020. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nálam működött a kapcsolat. Viszont most is tudom, hogy helyesen döntöttem.
2020. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
a boldogságod vagy a büszkeséged a fontosabb?
2020. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
:D hát ez jó. Bármit megadnál, hogy újra együtt legyetek a lánnyal. Csak meg ne kelljen emelned a segged érte. De még egy nyamvadt telefonhívást sem vagy hajlandó tenni az ügy érdekében. Szerintem Ne erőltesd ezt, egy hangyányit sem szereted ezt a lányt.
2020. szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
S mit is vársz, majd magától becsenget hogy jaj bocsáss már meg, ígérem megváltozom? Nem, ő nem fog változni - szóval vagy te változol, vagy ugyanott lesz a story vége. Ja és osztom a #4-es véleményét, ha "bármit megtennék" akkor tegyél ne az egereket itasd.
2020. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Komolyan vettem a kérdést: 3- szor szakítottam, egyszer sem bántam meg.

Egy dolgot bánok és ha tehetném " visszacsinálnám", mégpedig azt, hogy anno nem jöttem össze egy bizonyos lánnyal.

2020. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha szakítok annak nyomós érve van
2020. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon ritkán szakítok, 43 évesen két alkalom volt rá. Ahol én mondtam ki a szakítást azzal a nővel biztosan tudom hogy nem passzoltunk össze, jó döntést hoztam. A nők közül, akik engem dobtak, csak egy volt aki nagyon vissza akart szerezni, de hiába tepert nem hittem neki. Mondjuk az egy elég egyedi helyzet volt, mert az ex megcsalta, majd rá 1 hónappal megismerkedtünk, jól indult minden és arra rá 2 hét múlva kaptam egy telefonhívást, hogy a srác megkérte a kezét. Mondanom sem kell, hogy nem lett belőle esküvő, de nagy sírás közepette elbúcsúzott és visszament hozzá én meg ott álltam mint egy darab szar. kb fél év múlva keresett meg, hogy végzett a sráccal, látni sem akarja többet. Felvetette, hogy kezdjük újra az egészet és felejtsük el ami történt, de visszautasítottam, higgadtan elmondtam a véleményem a történtekről és csak annyit mondtam hogy tudom a telefonszámát, ha meggondolom magam jelentkezni fogok. Nagyon nehezen fogadta el a döntésemet, eleredt a könnye.
2020. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"véleményem a történtekről"

Na erre kíváncsi vagyok. Valószínű ilyen gondolatrendőrség szintű okoskodás lehet az a vélemény.

2023. máj. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!