Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Letiltani vagy nem letiltani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letiltani vagy nem letiltani minden közösségi oldalról?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, melyik lenne a helyes megoldás...
2021. jan. 18. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

És ha egyszerűen csak letörölnéd?

Csúnyán váltatok el? Ha fáj látni a képeit stb., akkor jobb ha nem gyötröd magad ezzel és letörlöd.

2021. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Angel3000 ***** válasza:
84%
Szia! Ha idegesit,- akkor jobb, ha letiltod! Nem érdemes foglalkozni tovàbb vele! Minden jòt!
2021. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Égess fel minden hidat.


Egyetlen működő dolog sajnos.

2021. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Először nagyon nehéz volt, de nekem a tiltás segített. Egy ideig meg akartam hagyni a kiskapukat, de belattam, hogy a saját időmet húzom csak a remenykedessel. Így könnyebb, hogy nem látom sehol és nem várom, hogy keressen. Nem mondom, hogy egyszerű, de kifejezetten könnyebb.. Pár nap alatt megszokod. Esetleg, ha szépen valtatok el, majd feloldod, ha már nem okoz fájdalmat, ha látod.
2021. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha vége akkor kár tovább reményeket táplálni.

Titás, törlés mindenhonnan. Meggyászolni, tovább lépni, teret és lehetőséget adni az újnak.

Ez a legegyszerűbb és legkevésbé fàjdalmas módja a szakításnak.

2021. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Próbáld ki mindkettőt és amelyik jobban beválik.
2021. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Anélkül, hogy tudnánk a sztorit, elég nehéz nyilatkozni.
2021. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb ha törlöd magad és nem is leszel közösségi oldalon. Ott van viber, stb.
2021. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!