Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért kell letiltania mindenhol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell letiltania mindenhol?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre hogy tiltott mindenhol, mert új kapcsolata lett 1 hónappal ezelőtt. 2 éve szakítottunk, de így is dumáltunk néha. Most viszont nagytakarítàst végzett az ismerősei/követői között és én is tiltólistára kerültem mindenhol. Plusz az instájàt is leprivátolta. Mire jó ez? Aztán rájöttem hogy az új hapi elég pénzes gondolom védelmezni kell a pénzzel teli embert nehogy probléma legyen.


Titeket is ignorált az exetek amikor új kapcsolata lett?


2021. ápr. 25. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem érdekled, ezzel mi a baj?
2021. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hirtelen letilt pedig azelott nem volt semmi baja. Aztan amikor emailben rakerdeztem mire volt ez jo, kb elkuldott az anyamba.
2021. ápr. 25. 16:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért törődsz egyáltalán ezzel? Minek kell ezzel piszkálnod emailen?
2021. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés, hogy miért nem hagyod békén? Újra akarod kezdnei?
2021. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kopj le róla.
2021. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nővédelem megint beindult alaposan :) undorító
2021. ápr. 25. 18:32
 7/11 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos kérdés lett feltéve irányodba, az a te bajod, ha megsértődtél rajta.

Ő letiltott, jelezvén, hogy nem kíváncsi rád. Ezt miért nem tudod felfogni és elfogadni ahelyett, hogy számon kéred?

2021. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

"Ő letiltott, jelezvén, hogy nem kíváncsi rád. Ezt miért nem tudod felfogni és elfogadni ahelyett, hogy számon kéred?" - Mert nem normális dolog, létezik kommunikáció (kulturáltan meg lehet indokolni az exnek, hogy ezentúl ne beszéljünk ezért meg azért).


Én is voltam hasonló helyzetben. Jóban voltunk egy lánnyal (nem volt köztünk semmi szexuális), évekkel később mint "ismerősnek" munkát ajánlottam, erre ő letiltott és mondhatni: "elkuldott az anyamba".

Ekkor egy közös ismerősünknél érdeklődtem, aki mondta, hogy szerinte a pasija veri... Amin kiakadtam, és ezzel a lendülettel felkerestem őket, gondoltam baráti szívességből helyrerakom a srácot (volt nálam vipera - gondoltam első ütés az övé, aztán jöhet az állkapocstörés, ami ha ököllel nem megy, van mihez nyúlni), és szembe az utcán rájuk köszöntem! - Meglepődtem, mert a srác olyan szerény volt mint egy kisnyúl, és a csaj kezdett ordítani vele, hogy menjünk, ne állj le beszélgetni... Mai napig nem tudom miért tiltott le a csaj, de a srácot majdnem agyon vertem... KOMMUNIKÁCIÓ!

2021. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Két éve szakítottak, mit kéne megbeszélni azon, hogy letiltja?

2021. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele kicsit az ő helyzetébe. Sokkal nehezebb egy exet úgy elengedni, hogy folyton feldobálja a Facebook, és még beszéltek is néha.

Nyilván korrektebb lett volna, ha megmondja neked, hogy új párja van, és már nem akar veled beszélgetni, de ahogy előttem is írták, két éve szakítottatok, nem tartozik neked magyarázkodással.

És az is egy jogos kérdés, hogy miért zavar ez téged ennyire - nem is nekünk, hanem inkább magadnak kéne ezt megválaszolnod. Akartál volna még valamit a lánytól, vannak felé érzéseid? Vagy nem érezted lezártnak a dolgot?

2021. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!