Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem, hogy szakítottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy szakítottam, mert igenytelen lett?

Figyelt kérdés
Sajnos teljesen igenytelen lett. 2 éve vagyunk együtt. Amikor megismertem 180cm/75kg volt. Azóta 40(!!!!) kg-t hízott. Mindig mondtam neki, hogy gyere sportoljunk együtt. Sosem volt hajlandó. De azért d*gni azt akart. Kidobtam. Elegem lett, hogy én legyek szép még kívánatos, de ő még úgy nézhet ki úgy mint egy disznó.

2021. máj. 9. 19:38
A kérdező szavazást indított:
Jól tetted
Nem kellett volna
Egyéb
79 szavazat
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Elnézést, két évet voltunk együtt
2021. máj. 9. 19:38
 2/22 anonim ***** válasza:
99%
Jól tetted!
2021. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
12%
Áztan ha nyerne a lotton gondolom meg visszasirnad :D
2021. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
99%

A leírtak szerint beszéltél vele róla, hogy téged zavar a túlsúlya. Próbáltad bíztatni, segíteni neki. Ezek alapján jól tetted.

Úgysem érezted volna jól magad mellette.

2021. máj. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
11%

2 év elég hogy kifulladjon egy kapcsolat..

Mindíg akad indok a szakításra..

2021. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

"Mindíg akad indok a szakításra.."


Szerintem az emberek nagy része számára elég komoly indok lenne, ha valaki az ismerkedéskori súlya másfélszeresére hízna röpke két év alatt, plusz még belegondolna, hogy hová fog kifutni ez a folyamat ....

2021. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Kedves 3as eléggé el vagy tévedve. Tán magadra ismertél? Gondolom te is egy megkeseredett ember vagy, akit elhagytak.
2021. máj. 9. 20:10
 8/22 anonim ***** válasza:
6%
Igazad van hogy egy ilyen dagi nőt elhagytál. Aki kövér, nem tud rendesen szexelni sem. Egyetértek veled! Ha egy pici túlsúly van, méltányolhatja az ember, de 50% azért durva!
2021. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Ha együtt vagy/jársz/élsz valakivel, és rájössz, hogy nem illetek össze, nem kötelező egy életen keresztül velemaradni, akkor sem ha házasságban azt igérted hogy holtodiglan holtomiglan. Az egy nyálas régi baromság, ami már az idejét múlta.
2021. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#8 én vagyok a nő.
2021. máj. 9. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!