Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam vele, jól tettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele, jól tettem?

Figyelt kérdés
Szakítottam vele mert elhanyagolt és sosem volt ideje találkozni velem,még telefonálni sem. Két hetente 1x találkoztunk és én nagyon szerelmes voltam/vagyok belé, de rengeteget sírtam a kapcsolatban (bár így hogy szakítottam most is) Már 4x is elmondtam neki hogy nekem több találkozóra van szükségem, de sosem értette meg hogy miért és ő ezt hisztizésnek vette ha felhoztam a problémám. Hiányzik,de tudom hogy nem változna semmit a helyzet ha újrakezdeném vele. Mit tegyek hogy könnyebb legyen?

2021. máj. 10. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Jól tetted. Gyerek még az ilyen. Sokkal jobbat érdemelsz.
2021. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

"Szakítottam vele, jól tettem?" Majd az idő megmutatja.


"Mit tegyek hogy könnyebb legyen?" Vállald a felelősségedet a tetteidért, nőj fel.


További olvasásra: E. E. Eger: Az ajándék

2021. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos aki akkor az két munkahely mellet is talál időt a másikra.
2021. máj. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

rengeteget sírtál miatta akkor is, amikor "együtt voltatok". elhanyagolt, nem foglalkozott veled, a problémáidat, érzéseidet leszarta. ha nem szakítasz, a következő években még többet sírtál volna, ha gyerekeitek születtek volna, tökre magadra maradtál volna. ezekre gondolj.

én a leírtak alapján nem sok gyászolnivalót látok. inkább örülj, hogy kiléptél egy mérgező kapcsolatból. (jól tetted)

2021. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mikor szakítottam vele utána elhordott mindenfélének és hogy én tehetek arról hogy ennek vége és egyedül emiatt érzem magam rosszul,hogy én nagyon szerettem őt és sosem állt szándékomba őt megbántani,de egyszerűen sose volt mellettem és fájt,hogy most ez a véleménye rólam miközben én szerettem és minden bajára ugrottam..:(
2021. máj. 10. 16:06
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Idővel könnyebb lesz. Dolgozz azon, hogy gyorsabban teljen az idő. Menj el otthonról, szórakozz a barátaiddal, csináljatok valami programot, takaríts, rendezd át a lakást, stb. Pár nap és jobb lesz, pár hét és eszedbe se jut.

A legrosszabb, amit tehetsz, hogy ezen kattogsz egész nap, otthon begubózva, és sajnálod magad.

2021. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen, jól! Ügyes vagy.
2021. máj. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
#5 - Én exem is elátkozott amikor otthagytam, ez teljesen normális a párjuk igényeit leszaró, valósággal szembesülő exek esetében. :) A sértettség beszél belőle, nem kell vele foglalkozni.
2021. máj. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább élj! A legnagyobb probléma, hogy a tizen és huszonévesek felnőttet akarnak játszani és évekig tartó kapcsolatokat kialakítani. Nem ez a dolguk. Bulizz, szerezz tapasztalatot, töresd össze a szíved és majd ha úgy érzed a 30-hoz közeledve, hogy elég volt ebből és már nem vágysz ezekre a dolgokra keress valakit akivel le tudsz élni egy életet. Mi értelme? Van 2-3 évekig tartó kapcsolatod utána meg sírsz ha házas vagy, hogy te nem szereztél elég tapasztalatot.
2021. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most nem foglalkozott veled mi lett volna később?
2021. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!