Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ideiglenes szakítás esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideiglenes szakítás esetén mennyire jó ötlet felregizni társkeresőre? Mit gondoltok? Illetve szavazzatok! Normális válaszokat várok, trollok, negatív emberek kiméljenek!!!! Bővebben lent olvasható!

Figyelt kérdés

Szóval párommal ideiglenesen szakítottunk, (Ő ötlete volt).

Leírta, hogy idő kell neki, míg tisztázza, és rendbeteszi az érzéseit, és átgondolja, hogy mit is akar.


Az írásából arra lehet következtetni, hogy nem akar végleg szakitani, nem akar elengedni, de míg időre van szüksége.


Nekem nagyon rossz ez a helyzet, kétségek gyötörnek a párom döntését illetően.

Szenvedek a helyzet miatt, szeretnék minél előbb túl lenni rajta, és minél könnyedebben átvészelni ezt az időszakot.

Ezért is gondoltam arra, hogy felregizek egy társkeresőre.


Félreértés ne essék, nagyon szeretem a párom, nem áll szándékomban sem megcsalni, sem hülyének nézni, stb, várok rá, ameddig csak kell, csupán csak beszélgetni, barátkozni szeretnék erre nyitott emberekkel!!!!


Tudom jól, hogy a társkeresők alapvetően nem ezt a célt szolgálják, de van amelyik így hirdeti magát, hogy : "Barátkozz, ismerkedj, találd meg az igazit!"


Nos én valóban tényleg CSAK BARÁTKOZNI szeretnék, és csak arra az időre, amíg ez a helyzet nem rendeződik köztem, és párom közt.


Arra gondoltam, hogy ki is írnám a regisztráció után az adatlapomra ezt a szöveget, hogy : KIZÁRÓLAG CSAK BARÁTKOZNI, ÉS BESZÉLGETNI SZERETNÉK, MIVEL VAN PÁROM, AKIT SZERETEK!!!!!


2021. máj. 14. 17:26
A kérdező szavazást indított:
Regisztrálj nyugodtan társkeresőre
Nagyon rossz ötlet felregisztrálni társkeresőre, felejtsd el!
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha csak haverkodni szeretnél, ne társkeresőzz - ez azokkal szemben inkorrekt, akik rendeltetésszerűen használják az oldalt, felcsillan a szemük, hogy veled kapcsolatba kerülhetnek, aztán jön a hidegzuhany, mikor elolvassák a profilt, hogy há-há, nem, hanem csak barátkozni akarok. Akkor inkább fórumozz, ott sztem nagyobb eséllyel találsz tényleg barátot.
2021. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenesen szakított? Egész nyugodtan regisztrálj...
2021. máj. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Na, az ilyen ideiglenes szakításokból általában véglegesek szoktak lenni.
2021. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
ideiglenes szakitás ! bexarok . még nekem is van uj a nap alatt.. hagyjuk már . ki veszi be ezt a mesét ? felejtsd el mert aki szakit az nem érez már ugy tehát felejtős.. ebből kapcsoalt HA még lenne is az se lesz tartós... regisztrálj és keress mást nyugodtan .
2021. máj. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Ennek vége, regisztrálj nyugodtan!
2021. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Te brutálisan társfüggő vagy, ezzel megfojtasz minden pasit.

Inkább arra kellene használnod ezt az időt, hogy megtalálod a módját egyedül hogy tudsz létezni.

2021. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na vége lett?
2023. jan. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Igen!😅😅

2023. jan. 5. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!