Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezhetem vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetem vissza?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt (vagyis voltunk). Minden tökéletes volt nagyon szerettük/szeretjük egymást. Együtt akarunk lenni de a családja befolyásolja (pontosabban 1 ember). Szokott keresni én direkt nem akarok nyomulós lenni. Ugyanúgy beszélünk ahogy eddig csak a szeretlek és a becézgetések nélkül. Hallom a hangján hogy fáj neki de nem tudom mit tegyek.

Már a közös jövőnket tervezgettük (össze költözés, házasság, gyerek)

Valaki légyszíves adjon valami tippet mert egymás nélkül nem találjuk saját magunkat sem



2021. aug. 3. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Mi ez a befolyás, és miért van?
2021. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy . Ha valaki ennyire befolyásolható a későbbiekben is az lesz.Most gondolj bele gyerek van ,esetleg nem úgy tápláljátok vagy nevelitek ahogy a 3.emberetek gondolja ,akkor elköltözik ?Ne ringasd magad álmokba. Biztosan szeret ,de nem eléggé,hogy kiálljon melletted.Innentől veszett dolog .
2021. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan, milyen módon van hatással rá a családja?


Ki az az egy ember? Megtudakolható?

2021. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Adom a 2-es véleményét.

Ha valaki ennyire befolyásolható, azzal ne akarj a jövőben tervezni, családot alapítani, mert nem megfelelő a feladatra.

Illetve ha valóban annyira szeretne, akkor nem tudná ilyen szinten befolyásolni senki.

2021. aug. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az apja befolyása alatt áll

Mert egy hülyeség miatt megharagudott rám ami nem is az én hibám volt

Nem azt mondta neki hogy szakítson velem csak tudja hogy veszekedne vele és bunkózna

Megértem hogy az apja a mindene de meglehetne beszélni ezt az egészet

Tartjuk azóta is a kapcsolatot és nagyon féltékeny és mondta hogy szeret

2021. aug. 9. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!