Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Eddig ment ez a megoldás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig ment ez a megoldás, most már "képtelen vagyok erre is", mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Üdv!


Igyekszem gyors és tömör lenni.


Szóval, próbáltam már szakítani a barátnőmmel párszor, kb. fél évente eljátszuk, aztán sosem lesz belőle ténylegesen semmi, mert kihozza belőlem, hogy csak én generálom a dolgokat, és valójában semmi gond nincs köztünk. Jártam pszichológushoz, de mivel csak én, nem jelenthető ki teljes mértékben, hogy a párom nárcisztikus. Emiatt nyilván nehezebb kilépni, sőt már-már szinte lehetetlen. Na most, a történet, hogy eddig ha máshogy nem is, legalább úgy ment a dolog, hogy megírtam előre a gondjaimat, üzenetben küldtem el. Aztán végül beadtam a derekam a zsarolására, s átmentem mindig, amiből az lett, hogy Vele nincs semmi gond, csak velem, aztán mire kitisztultak a dolgok pár nappal később, és konstatáltam, hogy megetetett, picit lehiggadtam és sodródtam. Na de most eljött az a pont, amikor már azt érzem, hogy mind az egészségemnek, mind az életem más területének csak árt a kapcsolat. És itt jön a gond, hogy most már arra sem vagyok képes, hogy "az üzenetben megírom és nem foglalkozom vele többet" megoldást válasszam. Egyszerűen félek megírni is, és elküldeni is. De nem tudom megmondani, hogy mitől. Voltam már egyedül korábban, szóval ez nem lehet gond. Gondoltam arra a verzióra, mivel nincs nála semmim, hogy mire felkel az üzenet fogja fogadni, arra is, hogy napközben a semmiből megírom, de nem. Egyik sem megy. közel 4 éves kapcsolat, meg lehet ezért kövezni, de tudva, hogy hiába egy 3 éves kapcsolatról beszélünk, amiből nem bírok kilépni, mert személyes szakításnál mindig manipulál annyira, hogy a javára döntök, így most már azt érzem, hogy a személyest el is felejtem, és maradok a távszakításnál, úgy még talán sikerülhet a menekülés. Mindig elhatározom magam, de tologatom végül mindig az utóbbi időben.


Bárki tud esetleg segíteni, hasznos tanácsot-tippet adni? Hogyan "könnyíthetném meg a helyzetem", hogyan "tehetném egyszerűbbé"? Nyilván nem lesz egyszerű, ez sosem az, de mégis.


Az olyan általános tippeket, hogy "növessz tököt, légy határozott", stb.. köszönöm, de nem vagyok vele előrébb, próbáltam. Ha bárki volt hasonló helyzetben, szívesen fogadok tanácsot-tippet.


Én vagyok a Férfi.


Köszönöm, jó éjszakát.



2021. aug. 15. 20:34
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

10. sorig olvastam. A rövidet eltérően értelmezzük. Nos, jó eséllyel manipulatív a csajod.


Te meg töketlen vagy, nem nàrci.

2021. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
En lehet toketlen vagyok, ezzel tisztaban is vagyok. A Narcit pedig nem magamra ertettem. De koszonom, megprobalok ebbol meriteni :)
2021. aug. 15. 21:14
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
92%

Figyu, legyen egyszerűen annyi, hogyha elhatàrozod magad, tartsd a döntésed. Egyes helyeken ez a férfiak ismérve.


Ha meg ennyiszer vergődtetek, nyilvànvalóan van valami kibékíthetetlen köztetek.

2021. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak abba gondolj bele, mennyi időt pocsékolsz el rá az életedből...

Ird meg neki, ennyi volt kész vége, majd feldolgozza :)

Saját érdekeid nézd...

2021. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Bocs, írtad, hogy azt ne tanácsoljuk, hogy növessz tököt, de mégis milyen választ vársz? Fegyvert fog tán a fejedhez, mikor jössz a szakítással? Mert ha nem, akkor nem értem a problémát.

"Figyu, ez nem megy, szakítok, szia!" ennyire egyszerű. Ha meg a magyarázatot akarod elkerülni, akkor letiltod mindenhol és kész. Nem értem ezt a "gondoltam rá, hogy megírom, de nem megy" szöveget se, varázslatos módon mindig eltörnek az ujjaid, ha neki kezdesz, de ha feladod helyre jönnek? Ne nevettesd már ki saját magad.

2021. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, de lányként mondom, szerintem nagyon gáz, hogy személyesen nem mersz elé állni, csak üzenetben elküldeni és elmenekülni mint egy fosós.

Függetlenül attól, hogy ő mit érdemel, annyi tisztesség és kiállás már csak magad előtt is kell, hogy végzel a dologgal férfiként, ahogy írták előttem. Szerintem neki amúgy is az a legnagyobb baja veled hogy a kapcsolatban sem vagy férfi és nem állsz ki magadert, ezért tud azt tenni veled amit akar és tesz is.

Igaz, egyszer én is szakítottam hívásban, de csak azért mert nem akartam azt a fájdalmat átélni élőben, ami tudtam, hogy vár rám. Itt viszont nálatok nincsenek is mar olyan érzések szerintem, mert akkor nem tennének egymással ilyeneket

2021. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönökm válaszod. Végül azóta sem szakítottunk, és mivel ennyire képtelen vagyok rá, nem tudom megmondani miért, sőt, talán félek Tőle, inkább azt is lenyeltem, hogy félre is ment, mivel még így sem tudtam kimondani, sem előtte, sem üzenetben, hogy "Kész, ennyi volt." Inkább lenyeltem, és annyit mondtam, hogy "Jól van, ez van, mindegy". Még mindig együtt vagyunk, a helyzet változatlan. Rendszeresen zsarol érzelmileg, és mivel ezáltal szinte mindent el is ér, feltételezem, hogy szeretem, mert máskülönben nem érne semmit ezzel sem. Ez van, ezt dobta a gép, majd lesz valami. Hátha egyszer elküld Ő esetleg. (Megjegyzem, elméletileg mindentől függetlenül Ő fülig szerelmes még most is, mindegy az is, hogy volt más vagy nem.)
2021. nov. 28. 21:00
 8/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szolid ikszdé.
2021. nov. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Írj naplót amikor bántalmaz téged. Ha döntéshelyzetben vagy, csak lapozd föl.

Ha elküldted a búsba, onnantól tiltsd le mondenhonnan, cserélj zárat, stb.

2021. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A diagnózisod pedig kapcsolatfüggőség és sokaknak csak szakemberrel sikerül lejönniük az "anyagról".
2021. dec. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!