Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani szeretnék a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani szeretnék a barátnőmmel, de nem tudok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem vagyok boldog vele. Vasárnap találkozunk, és elterveztem, hogy hogyan kéne történnie az egésznek, mit mondok stb. Viszont egész nap ez jár a fejemben, gyakorlatilag fejben már szakítottam is, viszont előjöttek a szép emlékek, és most megint elkezdett megszépülni a dolog. Ez normális? Engedjek a szép emlékeknek, és ne szakítsak vagy tegyem meg?
2021. okt. 28. 19:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Miért akarsz szakítani?
2021. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%
Persze, hogy szakíts! Hiszen az ő életének rendeltetése ezen a földön, hogy téged boldoggá tegyen! Ha ez nem történik meg, akkor kuka! Nehogy megpróbáld megjavítani a kapcsolatot, energiát fektetni bele, tenni azért, hogy ő is boldog legyen melletted! Hiszen ez csakis az ő dolga, és ha nem teljesíti, akkor megérdemli, hogy dobd a fenébe!
2021. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, amennyiben nem egy 100%-osan mérgező kapcsolatban éltél. Lesznek szép emlékek. Én már szakítottam vagy 4x (2-3 éves kapcsolatok) és ami nekem bevált az az, hogy tudatosan arra koncentráltam, ami miatt szakítani akarok (pl. nem összeegyeztethető életmód / célok stb.), nem pedig arra, hogy "de azért voltak szép napjaink is".


Ha azon merengsz, hogy nem volt 100% kuka a kapcsolat, akkor soha nem lesz lelkierőd szakítani.

2021. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%

Neked kell tudni hogy szakitani akarsz a barátnőddel vagy nem? Vagz szereted vagy nem? De ha nem vagy vele boldog akkor sanszos hogy nem.


Vegyél egy virágot es kerdezd meg a viragot szeret nem szeret. Bar ahogy igy látom te több virágot vennél mert egy virág után ugyanugy ezt kérdeznéd amit most.

2021. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
Nem hiszem el ezt az egesz gyakorikerdeseket mar. Nem eldobni kell egy kapcsolatot, hanem javitani rajta.
2021. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
* vagy
2021. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
#2 Azért ennyi információ alapján kicsit kemény leírni a kérdezőt. Én is a 100. javítási kísérlet után szakítottam mindig. Mert van olyan, hogy egy kapcsolat menthetetlen, ha a fejed vered a falba, akkor is.
2021. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
#2 te vagy az, aki ha a nemek fordítva lennének, kiabálnál, hogy hagyja ott
2021. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

#8

Te honnan tudod, hogy vannak a nemek? 🤣

2021. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
#9 a barátnőből nem volt nehéz kitalálni
2021. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!