Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tehetek ebben az esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ebben az esetben, ha tudom, hogy csal a párom, de nem buktathatom le, mert akkor kiderul, hogy kitől tudom?

Figyelt kérdés

Sajnos az eddigi rossz tapasztalatok miatt nagyon félek attól, hogy újból kihasznalnak, és úgy érzem most is ez történik.

A jelenlegi párommal (41F) 3honapja vagyunk egyutt. Azt mondja, hogy eddig csak futó kapcsolatai voltak. (eléggé vigyorgott amikor ezt mondta, én pedig ebből annyit szurtem le, hogy csak sex kapcsolatai voltak)

En nagyon szeretem őt, viszont nemrég visszahallottam róla egy dolgot. (Egy helyen dolgozunk, közösek a kollégák, barátok)

A barátnőm mondta, hogy már jó ideje kavar egy kolléganőmmel. Már jóval a kapcsolatunk előtt volt afférjuk, és elég jóba vannak azóta is.

Eddig fel sem tűnt, de van, hogy nem reagál az üzeneteimre csak 8 órával később, és ezzel a kolléganőmmel is érdekes módon mindig egyszerre szabadnaposak.

Amikor dolgozunk akkor is nagyon jól elvannak egymással, de eddig nem tulajdonítottam neki komolyabb jelentőséget, csak amióta visszahallottam, hogy afférjuk volt.

Egyszer nem vették észre, hogy

ott vagyok, és párom nagyon közel állt a kolleganőmhoz, aki mosolygott, és leporolgatta a ruháját mintha piszkos lenne.

Tényleg nagyon úgy néz ki, hogy afférjuk van, csak azt nem értem, hogy akkor miért akart velem kapcsolatot?

Lebuktassam, vagy inkább csak szépen csendben hagyjam őket, és lépjek ki a kapcsolatból?



2021. nov. 14. 12:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Én nem fektetnék bele annyi energiát, hogy megpróbáljam lebuktatni, hanem simán otthagynám. Ez nekem már bőven elég "véletlen" egybeesés lenne. Ráadásul, hogy őszinte legyek, én biztos össze sem jöttem volna egy 41 éves pasassal, akinek csak futókalandjai voltak: egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyi idősen ekkorát változzon valaki, hacsak nincs valami halálközeli élménye.
2021. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
3 hónap semmi. Csak simán lépj le .
2021. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Csak baszd ki, egyik napról a másikra. Ő is sunyiban baszott félre, te is leléphetsz egyetlen szó nélkül.
2021. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen, de egy helyen dolgozunk. Nem tudok szó nélkül lelépni, mert valami magyarázatot követelni fog (Mivel nem tudja, hogy én tudok az afférjáról)
2021. nov. 14. 12:28
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Megmondod neki, hogy "tudod te azt nagyon jól".
2021. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Amire fel fog haborodni, hogy mégis hogy képzelem. És elmondani nem mondhatom, hogy tudok róla, mert akkor a barátnőmet buktatnám le (sőt a munkahelyi pozíciója is veszélyben lenne)
2021. nov. 14. 12:45
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Egyrészt: nem tartozol magyarázattal, másrészt, ha mégis magyarázkodni akarsz, akkor találj ki valamit. Visszajött az ex, mégsem szereted, túl kicsi/nagy a farka, nem jó vele a szex, rájöttél, hogy aszexuális vagy, meghalt a görögteknősöd, és magányra van szükséged. Csak ki tudsz találni valamit.
2021. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Megmondod neki, hogy szólt a szeretője. 😂 Aztán dőlj hátra és élvezd, ahogy ölik egymást.
2021. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán hogy van undorod osszejonni ekkora himr*bancal:D
2021. nov. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nagyon komolyan adta elő magát, és iszonyú karizmatikus személyisége van :(

Abban reménykedtem, hogy barátnőm talán téved, és sz rég volt.

2021. nov. 14. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!