Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy buktathatom le, ha szeretője van?

Figyelt kérdés

A párommal már lassan több éve élünk együtt, szeretjük egymást és bár voltak veszekedéseink azt hiszem hüséges volt hozzám.azt hiszem.Pár hete észrevettem a telefonjában egy számot(ő is én is nézegetjük egymás telcsijét, nekem nincs mit titkolnom)női névvel, és feltünt hogy velem furcsamód kedves, aranyos, szokatlanul viszont a munkából késve(volt hogy órákat)jött haza a hetekben.

Tegnap ujra megnéztem hogy bennevolt-e a szám, de már törölte a listáról(gondolom hogy le ne bukjon...) viszont a hívásinfó mutatja hogy ugyanugy hívogatja amig én dolgozok.Sajnos a város túlvégén dolgozok igy azt csinál a hátam mögött amit akar vele, ha megtudnám is én leszek az utolsó...

Most én vagyok parás és van valakije?

De a jelek egyértelmüen arra mutatnak, de nem akarok balhézni mert mi van ha nem is igaz...

Hogy buktassam le?Felhívni nem fogom a nőt, mit mondjak neki, meg ha a szeretője ugyis tagadni fog ritka az a hülye aki bevallja.Attól félek a párom is letagadja ha konkrétan rákérdezek, vagy hülyét csinálok magamból ha nem is igaz.

Hogyan ugrasszam ki a nyulat a bokorból???

Segítsetek!!!!Adjatok tippeket, praktikákat!!!


2007. okt. 18. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
pfúúú hát én igaz mégcsak 14 éves vagyok, nemigazán értek az ilyenekhez...de ha van valami gyanus, és esetleg a vezetékneve is benne van, akkor keres rá ismerkedős oldalakon myvip-iwiw. vagy ha telószámát tudod, akkor a /attól függ 20-30 v 70/ keress rá a pannon tcom vodafone oldalán a számával, hátha nem titkos és kiadja a nevét. szerintem amig nem szerzel több bizonyitékot addig ne ugorj rá, mert ha mégsem, az.....ciki....de tönkre is mehet a kapcsolatotok! (Szerintem) SMS-t kukkold meg, bár csunya dolog, tudom...vagy az e-mailjait. hirtelen mikor nézi, ugorj oda a nethez hogy hagy engedjen már oda,és nézd meg hátha...(főleg ha a munkahelyéről van lehetősége, akkor lehet mailoznak is) hát nemtudom, filmekben láttam hogy jelentsd be hogy nem érsz haza csak...8ra -9re este...vagy mondjuk ezt egy szombaton. és akkor toppanj be hamarabb, vagy kövesd (?) nemtudom hol laksz,én egy kisvárosban itt könnyü követni egymást, senki nem megy messzire.... Ne idegeskedj, ha kedves, lehet hogy csak valami bulit szervez? vagy eljegyzés,szülinap?? lehet hogy csak egy régi osztálytárs,de az is hogy nem is nő csak nő néven irta be hogy ne ismerd meg. én ilyet olyankor csinálok ha nemakarom hogy lebukjak ha épp egy srácnak irok sms-t...ő lehet vmelyik családtagod, rokonodat hivja, bulit szervez vagy csak elakar venni? ne gondolj rosszra...! szerintem egy letiltott számról csörögj rá a számra, és hallgasd ki veszi fel! nemtudom milyen ötlet, de esetleg mondd meg hogy a tcom-tól keresed,vagy hogy uj netforma van tök olcsón...az az olcsó szöveg amivel mindig felhivnak a társaságok...és kérdd el a nevét? vagy nemtudom...ne haragudj ha hülyeségeknek tünik amiket irtam, de egy fiatal másképp közeliti meg a dolgokat...lehet jobban!? gondold meg, próbáld ki, és ne gondolj semmi rosszra, ne idegeskedj! ;) :)
2007. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Ha valamire nem tudod a választ akkor kérdezd meg attól aki tudja. Márpedig ebben az esetben tudod, hogy ki tudja a választ.Egy kapcsolat a bizalomra épül, és ha megrendül ez a bizalom az feszültséget fog okozni, mind a ketten rosszul fogjátok érezni magatokat és annak nem lesz jó vége az tuti. Tudom, hogy hülyén hangzik, és bátorsági is kell hozzá, de konkrétan kérdezz rá, persze nem támadó jelleggel, hogy ki az a lány és miért olyan fontos vele ennyire sűrűn beszélni. A válaszból (bármi legyen is az) rá fogsz jönni az igazságra és nem kell tovább őrölni magad, hogy mi lehet a háttérben. Bátorság, ha nincs semmi közöttük, akkor nevettek egy jót a félreértésen. Az egészéges féltékenység csak erősíti a kapcsolatot, de ne hagyd hogy ez több legyen. Bátorság, sok sikert. :)

2007. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy nekem gyanús, hogy miután megnézted a telefonját, kitörölte a nevet.

Ettől függetlenül én is azt gondolom, hogy tőle kell megkérdezned, nem támadóan, hanem kb. úgy, ahogy itt leírtad. Mondd el neki, hogy mit érzel, hogy furcsa, hogy kitörölte, és hogy azóta is hívogatja, ki ilyen fontos? Valószínű, hogy igaza van az előző válaszolónak és a válaszból rá fogsz jönni, mi a helyzet. Ha teljesen ártalmatlan a dolog, akkor is, és ha van valami, de tagadja, azt is látni fogad rajta, ha jól ismered.

2007. okt. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
szia hat nem igazan ertek hozza de en a te hejedben leirnam a szamot es egy megbizhato baratot megkernek hogy hivja fel ( lehetoleg no legyen ) es probalja megtudni ki az aki a baratnodet hivogatja talan ha mar tudod konnyebb dolgod lesz. vagy csak hagyd hogy maguktol megoldodjanak a dolgok elobb vagy utobb ugy is lebukik ha szeretoje van .
2007. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem csaltak es nem volt nehez kitalalni a sunyulas mogott mi a dorges....valoszinu megkernem egy baratomat, hogy hivja fel a szamot, azzal, hogy hivtak errol a szamrol es ne haragudjon, nem tudta felvenni. Szeretne tudni, hogy ki kereste es milyen ugyben. A lany valoszinu nem fogja tudni, hogy ki az aki keresi es zavarba jon - mellesleg nagyon hatarozottnak kell lennie a baratodnak ugyanakkor kedvesnek es nyitottnak is. Zavaraban valoszinu be fog mutatkozni. A baratod ezt mondja, hat nem erti nem ezt a szamot hivta, akkor hogy lehet, hogy nala csorgott ki ? Bemondja a parod szamat, mindossze egy szam elteressel....kesz a beszelgetes. Millioszor elnezest ker, hogy akkor felreertes az egesz es ne haragudjon, hogy zavarta de hat o ebbol el a telefonja hozza neki a penzt es a vilagert el nem szalasztana senkit....


En modszeresen csinaltam ezt, miutan szakitottam az exemmel allandoan hivogattak innen-onnan. A vegere olyan dorzsolt lettem, hogy rejtett szamrol hivogattam vissza a naiv hivogatokat....es hat sokszor celba ertem.

En megertem es tudom milyen erzes amikor a kis lelkunk nyugalmat megzavarja egy varatlan szivet szaggato gyanu.

A legviccesebb az, hogy mikor egy hosszu kapcsolatbol valamelyik fel kifele kandikal, felboritja az egyensulyt ezzel, aztan kis ido elteltevel mindig visszavagyik a regi kapcsolatba...

Az akit nem csaltak meg meg, nem tudja milyen szornyu megalazo erzes ez.

Ez nem azt jelenti, hogy jelenlegi parom zoldszemu szornyetegkent orzom a kulvilag szemetol. Nem. Inkabb elhagytam a naiv, rozsaszin felhoket a szemem elol es mellesleg eleve ugy leptem bele az ujabb kapcsolatba, hogy elmondtam, mi tortent velem es mire lehet szamitani, ha esetleg az ujabb partner is kedvet kapna mas szoknya utan...jo vagyok igy, ok. nem, lehet masfele keresgelni.

Jobb biztosnak lenni abban, hogy alaptalan a gyanunk mint kinban elni es naivan hinni azt, hogy minden rendben van magunknak hazudva.

Sok boldogsagot!

2007. okt. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is gyanús, hogy törölte a számot, de tovább hivogatja. Én is átéltem ezt, ezért jól működik a radarom, de remélem, hogy a te esetedben téved. Mindenképpen győzödj meg előtte az igazról, mielőtt elé állsz.

A baráttal való felhívás nagyon jó ötlet, aztán majd számolj be róla, hogy mi volt!

Számítógépetek nincs? Esetleg abban is kutakodhatnál az emilek között!

2008. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
a telefonba tiltasd le a számot.
2009. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!