Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki hasonlón ment keresztül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hasonlón ment keresztül, hogyan tudta elfogadni ezt a szörnyű érzést? Hogyan tudnám helyreállítani az önbecsülésem?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem fél éve egy férfival, az elején minden meseszerű volt, talán már túl szép is, hogy igaz legyen. Sok időt töltöttünk együtt, nagyon sokmindenben hasonlítottunk, jól éreztük magunkat egymással. Szerettem volna, ha komolyabbra fordulnak a dolgok, de amikor beszélni kezdtem a terveimről, nem éreztem azt, hogy ezt ő is szeretné, majd azt mondta nem szerelmes belém. Egy világ tört össze bennem, egyszerűen azt érzem, hogy velem van a baj, az önbecsülésem a padlón van, hiszen én mindent beleadtam, soha egy vitánk sem volt. Előtte több hosszú kapcsolatom is volt, ahol mindig azt erősítették bennem, hogy nagyon szerethető vagyok. Napok óta csak sírok, nem tudok semmire sem koncentrálni, aludni meg pláne, csak a miérteket keresem…26/L

2021. nov. 15. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen ki kell zárni az életedből, aztán a többi az idő dolga.

Az ilyen helyzetekben az szokott a csapda lenni, ha még a közelében maradsz reménykedni

2021. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

Sajnos, kihasználtak Téged! Már ne haragudj ezért, nem bántani szeretnélek! Ha ennyi idő után kiböki, hogy nem szerelmes beléd, akkor tudod azt, hogy Te csak mire voltál jó neki, ugye!?

Sőt! Talán, volt is melletted valakije! Ezt nem tudhatjuk.

2021. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én honapok óta vagyok így és sajnos sose lesz már a régi, ezuttal tényleg elvesztem f/28
2021. nov. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
83%

Teljesen egyuttetzek veled pedig sokkal fiatalabb lehetsz tőlem. Így nekem még szörnyűbb, hogy szerelmet hazudva dobtak. A labilis önértékelésem oda, egyelóre nem tudok felállni. JÓ! pszichologus kene aki segit, mert azt erzem, nem bírom el a terhemet

A fiatalsag jó omen, van eselyed túllépni.

2021. nov. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 peca1000 ***** válasza:
44%

Szedjétek már össze magatokat!


Kell keresni másvalakit, és nem rögtön megnyílni.

2021. nov. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

És mire jó ez az önsajnálat? Nem mindenki ilyen, szerencsére, most peched volt, legközelebb majd kifogsz egy jobbat. Bár amikor leírtam, hogy nem kéne az elején rögön beleugrani egy testi kapcsolatba, jó le lettem hurrogva. Pedig én továbbra is azt gondolom, hogyha egy férfi időt és energiát fektet egy nőbe, akkor komolyan is gondolja. Ha rögtön megkap egy nőt, akkor csak elszórakozgat vele.

Tudom, most rögtön írnak ezren, hogy ők így mentek férjhez, duma, ezerből egy. Ettől a vitától most kíméljetek meg. Leginkább az lenne a lényeg, hogy nem szabad senkivel lefeküdni, amíg nem bizonyította, hogy érdemes rá. Már ha többet akarsz testi kapcsolatnál.

2021. nov. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Nekem kene egy igazan jó pszichológus mert nagyon durva helyzetbe kerultem utána én magam is rátettem.jópàr lapáttal.

Egyedül ebból nem tudok felállni.

Tatabányán tid e valaki jó szakembert?

2021. nov. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Na, ez a vonat nekem.elment,.mert egy ostoba liba vagyok.

Szerelmet hazudott és en. marha hittem 2012 ben majd most. Egy fogorvos.

2021. nov. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

Én rosszabbul jártam, mert bedobta mellé a "még" szócskát is. Abba kapaszkodtam. Nem tudtam kilépni, mert azt mondta, ő még nem szerelmes, de neki ehhez mindig idő kellett. Ráadásul 3 óra szenvedélyes csókolózás közben vágta a képembe. Fél év múlva szakítani akartam, mert meg mindig nem mondta, akkor fel órát győzködött a telefonban, hogy de ő már szerelmes és különben is, én mikor mondtam neki azt, hogy szerelmes vagyok? Akkor boldog voltam. Aztán jött a közös fosulinkra az osztályba egy gyönyörű nő, bomba alak, derékig érő haj. Érezhető volt a változás. A fősulin levegőnek nézett a párom, nem fogta meg a kezem a többiek előtt, nem is ült mellém, atnezett rajtam, ha mások is ott voltak. Belepusztultam az egészbe. Azt éreztem, szégyell. Hiába kérdeztem, mi a baj, nem tudta, nem vallotta be. Talán nem is szégyellt, csak más lányok felé is nyitott akart maradni. Ez volt a marha nagy szerelem. Csak azért nem tudom már biztosan, mert a bombacsaj keresztfelevben jött, de már szeptembertől ilyen volt a párom. Nem tudtam kilépni, mert tagadta,négyszemközt imádott, a szex őrületes volt. De jobb lett volna, ha ott tudtam volna hagyni. Nagyon sokszor voltam boldogtalan és az onbecsulesem romokban hevert. Arra a csajra azt mondta, hogy ő a jó nő, de neki nem kéne jó nő, mert azt félteni kell és nem is lett volna nála esélye. Én pont megfelelő voltam neki, mert átlagos voltam mint ő. Ezekkel a szövegekkel elérte, hogy már levetkőzni se volt kedvem előtte. Nekem ő nem volt átlagos.

Hidd el, jobb lett volna, ha kimondja, hogy nem szerelmes belém, mert akkor ki tudtam volna lépni. De mindig bedobott vmi kapaszkodót. Soha nem engedett el. És elment a fiatalsagom...

A kölcsönös szerelemben már nem hiszek. Csak szép emberekbe lesznek igazan szerelmesek, szoval a kölcsönösség csak illúzió, ha nem vagy szép.

2021. nov. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem illúzió a kölcsönösség, de az is fontos, hogy egyetlen ember véleményére nem szabad alapozni, sőt, aki az önbecsülésedet rongálni próbálja, egyikre se.

Szerintem ilyen "szép", "átlagos" kategorizálások nem kellenének, nekem pl. teljesen mindegy milyen lenne az arca a leendő páromnak.

2021. nov. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!