Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha tudja hogy szenvedek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudja hogy szenvedek hogy tud letiltani es teljesen megszakitani a kapcsolatot? L

Figyelt kérdés
2022. márc. 4. 23:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet így leszel a leghamarabb túl rajta, 3 hónap után egész jól fogod érezni magad. Ha meg kapcsolatban maradtok, egyszer közeledtek egymáshoz, egyszer meg anyázva elzavarjátok egymást, 2 év után is ugyanúgy fogsz szenvedni. Lehet ezért.
2022. márc. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1162..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

Hagyd békén szerencsétlent és menj élni a saját életedet, ahelyett, hogy másokon függenél.

2022. márc. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Néha kicsit élvezzük is. Bocsi az őszinteségért....
2022. márc. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Úgy, hogy több esze van nálad! Ha vége van, akkor nem együtt kell tovább szenvednetek. A feldolgozás, elengedés egyéni gyászmunka.

Ha te vagy a 2-es által linkelt, akkor egyértelműen nem fog menni egyedül, keress pszichológust!

2022. márc. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem ertem az embereket akik belinelgetik masok kerdese ala , masok kerdeseit es oda irjak hagyd abba ne kerdezgesd. Ti egesz nap itt vagytok ezen az oldalon es lattok minden kerdest es eszetekben van az elozo amikor egy masikat olvastok?

Vagy mik vagytok ti?


Kerdeztem valamit, erzesekrol es ide linkelsz 2 tiltasos zaklatasos kerdest , mi kozom nekem ehhez?

Nem is idegesitem magam.

2022. márc. 5. 00:50
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem en irtam azt, eszemben sincs irni neki. De ha lenne sem lenne hozza kozod, mivel a kerdesem nem errol szol! Mas kerdeseket nem akarsz ide linkelni hogy az is en voltam?
2022. márc. 5. 00:52
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

6-os Nem én linkeltem, de ha nem is a te kérdésed, akkor is tanulságos.

Mitől lenne neked jobb, ha nem tiltana le? A szakítás azzal jár, hogy az emberek nem maradnak kapcsolatban. Főleg akkor, ha az egyiknek még fáj, hiszen a cél a tovább lépés, nem az, hogy beleragadjanak egy rossz helyzetbe.

2022. márc. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet szadista?

Nem lehet, hogy egyáltalán nem érdeklik az érzéseid...?

2022. márc. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ilyen embert ne hiányozzon, egy szemét féreg.

Amúgy nem kizárt ha majd kell neki valami (szex, pénz...), akkor felbukkan. De akkor emlekezz erre a napra! Arra, h ő képest volt veled most ezt tenni!

2022. márc. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

Az meg van, hogy a szakítás után nem tartozik neked semmivel? Miért lenne tekintettel arra, hogy neked mi fáj? Arról nem is beszélve, hogy, ha amúgy se írnál neki, miért érdekes, hogy eltiltott? Elvégre, te írtad, hogy "eszemben sincs irni neki".

Ez a menete a szakításnak.

2022. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!