Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Feljelenthet ha 2x letiltott...

Feljelenthet ha 2x letiltott és újra írok neki egy új profilbol? Beteg vagyok amiert nem birom elfogadni hogy nem akar velem beszelni? L

Figyelt kérdés

Az elso tiltas elott még nem talalkoztunk. Letiltott ,aztan uj profilom lett es irtam neki onnan. Beszeltunk 4 honapig kb, talalkoztunk 2x, nem akar velem beszelni...letiltott, nagyon csunyakat is irt, de en ennek ellenere ujra fogok neki irni csinalok egy uj profilt. Nem tudom beteg vagyok e emiatt mert nem tudom elfogadni de nagyon rosszul erzem magam. Meg felek hogy feljelent. Mar fenyegetett a feljelentessel akkor is amikor ugy erezte celozgatok ra hogy ongyilkos leszek. Meg azt mondta feljelent lelki zsarolasert.

Felek ha ujra irok neki,feljelent. Feljelenthet ezert?

Megmondta hogy hagyjam beken, ne irjak neki , nem akar tolem semmit. Igy leirta.

Meg akarom gyozni hogy ujra olyan legyen mint regen....

Nagyon rossz hogy letiltott, elvagott minden kotelet. Arra esely sincs hogy ossze fussunk barhol, ha lenne nem irnek neki.

Beteg vagyok vagy megfogja erteni hogy még nem tudom elengedni? 22L


2022. febr. 27. 01:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Megmondta h hagyjam beken 2 hetig nem beszeltunk, aztan ra irtam tegnap elott es igy lett az hogy osszevesztunk es letiltott, amugy ha hagyom kicsit meg nem idegesitem fel nem tiltott volna le de nagyon eldurvult a beszelgetes
2022. febr. 27. 01:24
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez fog történni veled kérdező ha feljelentenek:

[link]

2022. febr. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
nem olvastam el a szöveget de bárcsak én is vkinek annyira kellenék hogy amiatt csinál másik profilt hogy rámírhasson xDD
2022. febr. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mégjobban elijesztem, de muszaj neki uj profilbol irni mert soha nem fog feloldani. Ha vissza ir az uj profilbol nekem az is eleg hogy csak messenger kapcsolatban legyunk egymassal egyenlore... nem zaklatnam, nem irogatnék neki utana csak ha nagyon nem birom ki
2022. febr. 27. 01:54
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Tudom hogy mégjobban elijesztem, de muszaj neki uj profilbol irni mert soha nem fog feloldani. Ha vissza ir az uj profilbol nekem az is eleg hogy csak messenger kapcsolatban legyunk egymassal egyenlore... nem zaklatnam, nem irogatnék neki utana csak ha nagyon nem birom ki


Milyen mentális betegséged van kérdező?

2022. febr. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Bipolaris zavarom van.


De szerintem ez nem fugg ossze azzal amit csinalok most. Nem tudom elengedni tulsagosan ragaszkodok hozza gondolni se merek ra hogy nem beszelunk tobbe. Tudom hogy csak meg kell gyozni egy kicsit

2022. febr. 27. 01:59
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Biztosan összefügg, ugyanis ez nem egészséges és normális viselkedés. Hagyd békén szerencsétlent, volt esélyed a megbékítésre, nem jött össze és egyértelmű, hogy nem kíváncsi rád. Legyen elég gerinced ahhoz, hogy tiszteld a döntését.


Egy pszichológus felkeresését pedig erősen ajánlom.

2022. febr. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Azert nem akar velem foglalkozni mert azt mondtam ongyilkos leszek.

Hiaba mondtam barmit utana, lezarta az egeszet

Nem gondoltam komolyan

2022. febr. 27. 02:05
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

én is lezártam volna a helyében, ha komolyan gondolod akkor is hülyeség, ha meg nem, akkor főleg

komolytalan vagy, nem érzed a kimondott dolgok súlyát

2022. febr. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

"De szerintem ez nem fugg ossze azzal amit csinalok most"


Van egy jó hírem: de, összefügg. Innentől mehetsz szakemberhez bármi kétely nélkül.


Legalábbis ha nem akarod hogy hamarosan diliházba zárjanak.

2022. febr. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!